Aranżacja świątecznego stołu

W tym roku dekorujemy stół rzeczami zapożyczonymi z natury. Króluje nastrój i magia. Rezygnujemy z ostentacyjnego luksusu na rzecz szlachetnych materiałów i produktów dobrze zaprojektowanych.

W tym roku na świątecznym stole dominują kolory nasycone, jak bordo, szmaragd, róż, antracyt, granat. Puszczamy wodze fantazji. Modne są kolorowe obrusy z naturalnych tkanin, niekoniecznie biała ceramika. Kieliszki wybieramy kryształowe, mogą być kolorowe. Wszystko najwyższej jakości – to przecież Święta!

Dekorujemy stół

Tak odświętnie zastawiony stół dekorujemy przedmiotami zapożyczonymi z natury: gałązkami drzew iglastych i liściastych, szyszkami, mchem, trawami. Dekoracja stołu jet nienachalna, monochromatyczna i dyskretna. Unikamy intensywnych kolorów, aby pierwsze skrzypce grała zastawa.

Dekoracje wiszące

Bardzo modne są dekoracje wiszące nad stołem. Są proste i naturalne, najlepiej wykonane własnoręcznie. Może to być np. gałąź brzozy, na której zawiesimy upieczone wspólnie z rodziną pierniczki, papierowe gwiazdki, serduszka. Bardzo ładnie prezentują się również dekoracje w kształcie okręgu, zawieszone centralnie pośrodku stołu. W minimalistycznych stylizacjach sprawdzą się także zawieszone pojedyncze gałązki drzew iglastych.

Propozycje aranżacji świątecznego stołu w galerii:

  • Aranżacja w kolorze różowym to propozycja marki Bloomingville. Widoczne na zdjęciu szklanki kryształowe od 17 zł., ceramika od 49 zł. www.fabrykaform.pl

Tekst M. Ćwikła, zdjęcia serwisy prasowe firm

2 komentarze

Ewkareply
Listopad 23, 2020 11:28 am

Przecudne dodatki 🙂

adminreply
Listopad 23, 2020 12:47 pm

Dziękuję:) Już niebawem zaprezentuję tegoroczne nowości. Zapraszam do śledzenia najnowszych wpisów!:)

Dodaj komentarz

Instagram