Bezpieczne, szybkie i wygodne odświeżanie kurtek puchowych z Samsung AirDresser

Temperatury na zewnątrz spadają poniżej zera, a to oznacza że wkrótce potrzebować będziemy ciepłych puchowych kurtek oraz zimowych akcesoriów. Po długim przechowywaniu w szafie mogą jednak być zakurzone i mieć nieprzyjemny zapach. Szafa odświeżająca ubrania Samsung AirDresser, dzięki specjalnemu programowi do odzieży zimowej, pomoże się ich pozbyć.

Kurtki puchowe to obowiązkowy element zimowej garderoby, nie tylko ze względu na temperatury, ale i trendy, które już od kilku lat pozwalają nam czuć się komfortowo i wygodnie. Do fanek takich kurtek bez wątpienia należy Kasia Sokołowska, popularna reżyserka pokazów mody oraz ambasadorka szafy odświeżającej ubrania Samsung AirDresser.

 

 

Kurtka puchowa musi trzymać fason

Nie od dziś wiadomo, że kurtki puchowe wymagają od nas specjalnego traktowania. Ich pielęgnacja i pranie stanowi nie lada wyzwanie, a błędy które można przy tym popełnić, mogą okazać się fatalne w skutkach. Ograniczenia dotyczą korzystania z detergentów, temperatury prania, a także sposobu suszenia. Jednocześnie ubrania, które schowaliśmy do szafy na koniec poprzedniego sezonu zimowego, mogą nie wymagać wcale prania w pralce, a jedynie dokładnego, a zarazem delikatnego odświeżenia. W takich sytuacjach Kasi Sokołowskiej pomaga szafa Samsung AirDresser.

„Uwielbiam puchowe kurtki, mam całą kolekcję w różnych kolorach i fasonach. Od czasu gdy posiadam szafę parową Samsung AirDresser mogę o nie łatwo zadbać. Wieszam kurtkę na wieszaku AirHanger, za pomocą którego para wnika w każdy fragment ubrania, zamykam drzwi szafy, wybieram odpowiedni program i po kilkudziesięciu minutach moja kurtka jest dokładnie odświeżona, puch nie zbija się w kłębki, a idealny fason jest świetnie zachowany” – mówi reżyserka.

Odświeżanie delikatne jak puch

Szafa parowa Samsung AirDresser została zaprojektowana w taki sposób, aby poradzić sobie z kurzem i większymi zagnieceniami powstałymi podczas przechowywania. Ponadto neutralizuje nieprzyjemny zapach i dogłębnie dezynfekuje tkaniny*. Specjalny program dla kurtek zimowych został opracowany tak, aby para wnikała dogłębnie w warstwy tkaniny i jej puchowe wnętrze, nie powodując zbijania się puchu w kłębki. Możemy więc być spokojni o to, że kurtka zachowa swoje właściwości termoizolacyjne.

 

 

Ubrania umieszczone w szafie odświeżającej Samsung AirDresser poddane zostają czterem procesom. Silny strumień powietrza usuwa pyłki i kurz owiewając ubrania od środka i na zewnątrz. Technologia JetSteam wygładza zagniecenia oraz eliminuje wirusy, bakterie, alergeny i inne zarazki**. Lampa UV w połączeniu z filtrem ceramicznym, skutecznie pozbywa się nieprzyjemnych zapachów***. Na koniec następuje suszenie w niskiej temperaturze pomagające przywrócić włóknom ich naturalną strukturę.

 

Źródło: Samsung

 

Dodaj komentarz

Instagram