Candice Gray x Westwing Collection – otul się z radością

Okres jesienno-zimowy w naszych domach mija pod znakiem przytulności i otulenia. Otaczamy się miłymi i pięknymi dla oka tekstyliami, które wprowadzają pozytywny akcent do naszej codzienności nawet w najbardziej szary dzień.

W tym roku twórcy Westwing Collection połączyli siły z Candice Gray – niezwykle utalentowaną projektantką tkanin z Wielkiej Brytanii, specjalizującą się w ręcznie malowanych wzorach. W portfolio projektowym Candice znajdują się marki z całego świata, a narysowane przez nią wzory zdobią tekstylia, odzież, elementy wystroju wnętrz i akcesoria. Teraz dołączyły do niego wyjątkowe, inspirowane naturą wzory zaprojektowane specjalnie dla Westwing Collection.

 

 

Tworzenie razem z Westwing było dla mnie prawdziwą przyjemnością. Cała kolekcja jest ręcznie malowana, a każdy wzór i ilustracja doskonale ze sobą współgrają. Można w niej znaleźć uroczą równowagę między ciemniejszymi, bardziej nastrojowymi tonami a kremowymi bielami, co oznacza, że nadal doskonale sprawdza się w jasnych wnętrzach. Wszystkie projekty mają w sobie element zabawy i dynamiki, a przy tym wszystkim wciąż pozostają wyrafinowane. Naprawdę trudno jest wybrać ulubiony! – Candice Gray.

 

 

Efektem współpracy jest wyjątkowa kolekcja tekstyliów Candice Gray x Westwing Collection dostępna na WestwingNow.pl już od 24.09.2021 w cenach od 84,90 zł.

 

Źródło: Westwing

Dodaj komentarz

Instagram