Kolorowy świat zwierząt i roślin w łazience Laufen dla dzieci

Laufen tworzy wyjątkową przestrzeń łazienki dla dzieci, inspirując się tym co dzieci kochają czyli królestwem zwierząt i roślin. Kolekcja Florakids projektu Andreasa Dimitriadisa jest pełna ciekawych kształtów i kolorów, które zachęcają do zabawy i nauki.

Uwagę przykuwa umywalka w kształcie kwitnącego kwiatka, dostępna w mocnych i przykuwających uwagę kolorach: białym, czerwonym lub zielonym kolorze. Wesołe umywalki – kwiatki pasują do emocjonalnego świata dziecka. Odpowiedni rozmiar i kształt jest specjalnie przemyślane. Umywalki mają płaską powierzchnie na dodatki łazienkowe. Umywalki są bardzo bezpieczne, ponieważ są zaoblone tak, aby dzieci się nie skaleczyły. Kolory są bardzo trwałe i nie są toksyczne, ponieważ są wypalone w piecu. Umywalki doskonale sprawdzą się w wersji wielostanowiskowej obok siebie np. w przedszkolu.

 

 

Do przechowania drobnych przedmiotów służą specjalnie zaprojektowane, bezpieczne i kolorowe, ceramiczne półki. Na szczególną uwagę zasługuje lustro „gąsienica”. Dzięki modułowej budowie może być montowane na ścianie na wysokości odpowiadającej dzieciom o zróżnicowanym wzroście. Umywalki doskonale komponują się z ceramicznymi półeczkami i lustrem. Podobnie do umywalek półeczki – chmurki są zaokrąglone i pozbawione ostrych krawędzi. Dostępne są w korespondujących z umywalkami kolorach bieli, czerwieni i zieleni. Kolorowe elementy luster wykonane są z żywicy, są bardzo trwałe i nie blakną. Wszystkie elementy mogą być ze sobą komponowane w różnych konfiguracjach tworząc spójną całość odpowiednią do przestrzeni.  

 

 

Specjalne miski wc, bez ostrych krawędzi i narożników są dostosowane do potrzeb najmniejszych użytkowników. Wszystkie oferowane deski i siedziska są specjalnie wyprofilowane i antybakteryjne, by dzieci bezpiecznie korzystały z toalety. Dodatkowe uchwyty, z lewej i prawej strony siedziska, dają dzieciom poczucie bezpieczeństwa i zapewniają pewny punkt oparcia.

 

 

Florakids to łazienka jak z bajki, bardzo kolorowa, pomysłowa i urocza. Wszystko po to, aby czynności takie jak mycie rąk było zabawą. To rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno  w prywatnej przestrzeni jak i w publicznej. 

Źródło: Laufen

Dodaj komentarz

Instagram