Naturalnie pięknie wnętrza

Czy farby na ścianach mogą zbliżać nas do natury, działając kojąco na zmysły i tworząc we wnętrzach relaksujący klimat? Jak najbardziej, jeśli postawimy na budujące pozytywną aurę odcienie i ekologiczne rozwiązania. Urzekająco piękne wnętrza mogą być aranżowane w zgodzie z naturą dzięki najnowszej farbie Tikkurila Nature, która została stworzona z wykorzystaniem substancji roślinnych, by ograniczyć zużycie surowców nieodnawialnych.

Delikatna zieleń będzie doskonałym pomysłem do salonu, zwłaszcza jeśli jest on miejscem nie tylko do wypoczynku, ale służy także jako przestrzeń do organizacji przenośnego biura. Ściany w odcieniu H441 Tikkurila Optiva Nature 5 będą sprzyjać koncentracji, a jedocześnie tworzy klimat relaksującego wyciszenia. W zestawieniu z ciemną podłogą i prostymi, szarymi sofami salon zyska nowoczesny charakter, w którym przytulność w bliskości z naturą zapewnią meble z naturalnego drewna i zielone rośliny różnej wielkości.

 

 

Farba ta wypadnie także niezwykle efektownie jako tło w hipnotycznie urzekającej sypialni, zwłaszcza jeśli odcień J442 zestawimy z ciemną zielenią M441. Przy takim połączeniu barw na ścianach nie ma potrzeby silenia się na wyszukane dekoracje. Proste drewniane łóżko oraz pastelowa pościel w różnych odcieniach wykreują styl łączący przytulność i niewymuszoną elegancję, dla dopełniania którego wystarczą drobne dekoracje czy kwiaty doniczkowe.

 

 

Czysta biel wnosi do wnętrza świetlistość i poczucie uporządkowania. Tworzy harmonijne połączenie z drewnianą podłogą oraz naturalnymi meblami i dodatkami, wprowadzając szyk, a jednocześnie poczucie przytulności. Wykorzystana do takiej aranżacji farba Tikkurila Nature White pozwala cieszyć nie tylko niezwykle piękną bielą, ale także poczuciem spokoju wynikającym z korzystania z najwyższej klasy farby wytworzonej z poszanowaniem zasobów Ziemi.

 

“”

Źródło: Tikkurila

Dodaj komentarz

Instagram