NOWOŚĆ! Ćfinka – ekologiczny płyn do mycia kuchni i AGD. 100% organiczny, bezpieczny dla środowiska, hipoalergiczny, wegański

Nowość w gamie produktowej marki ZAA-ZOO-LAA – tym razem w asortymencie znalazła się ekologiczna, urocza a jednocześnie bardzo skuteczna ĆFINKA – wegański płyn do mycia kuchni i AGD.

ZAA-ZOO-LAA to nowa, polska marka oferująca gamę nowoczesnych, ekologicznych produktów przeznaczonych do czyszczenia oraz pielęgnacji różnych powierzchni. Produkty marki ZAA-ZOO-LAA to wysoce skuteczne, hipoalergiczne, wegańskie środki czyszczące stworzone w 100% ze składników organicznych, zawierające związki powierzchniowo czynne wyłącznie pochodzenia roślinnego.

Ekologiczny, wegański płyn Ćfinka marki ZAA-ZOO-LAA przeznaczony jest do mycia i pielęgnacji kuchenek, mebli kuchennych, blatów, stołów i sprzętu gospodarstwa domowego. Produkt posiada właściwości silnie odtłuszczające, dlatego idealnie sprawdza się w kuchni. Produkt stworzony został w 100% ze składników pochodzenia organicznego, zawiera wyłącznie roślinne związki powierzchniowo czynne i jest całkowicie biodegradowalny. Ekologiczny płyn Ćfinka jest wydajny, skutecznie i bez zbędnego szorowania wyczyści nawet mocno zabrudzone powierzchnie, przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa i najwyższego komfortu użytkowania. Ćfinka to produkt RAW, nie zawiera żadnych substancji zapachowych, jest więc hipoalergiczny, nie uczula, nie powoduje alergii, nie podrażnia oczu i skóry, jest całkowicie bezpieczny dla środowiska i zwierząt. Wegański płyn Ćfinka marki ZAA-ZOO-LAA ma tak bezpieczny skład, że można go używać nie stosując rękawiczek ochronnych. Szczególnie polecany jest dla alergików, astmatyków oraz osób o wrażliwej skórze ze skłonnościami do podrażnień.

Produkt dostępny jest w wygodnym opakowaniu, wyposażonym w innowacyjny, opatentowany atomizer, umożliwiający regulację aplikacji produktu od punktowego strumienia, do lekkiej mgiełki o dużym zasięgu. Dzięki temu opakowanie można śmiało wykorzystać w ramach upyclingu. Wyjątkowo atrakcyjny wygląd opakowania, modny pastelowy kolor i urocza postać na etykiecie sprawią, że płyn doskonale zaprezentuje się w każdym wnętrzu. Stanie się nie tylko wspaniałym i skutecznym pomocnikiem podczas domowych porządków, ale także efektownym i modnym dodatkiem w domu.

 Produkt NIE ZAWIERA:

· SLS, SLES, NTA, EDTA
· parabenów, sztucznych barwników
· chloru, wybielaczy optycznych
· PEG, substancji petrochemicznych
· fosforanów, siarczanów
· formaldehydu, boranu, benzoesanu sodu

www.zaazoolaa.com

Marka: ZAA-ZOO-LAA

Pojemność: 350 ml

Cena: ok 20 zł

 

Źródło: ZAA-ZOO-LAA

Dodaj komentarz

Instagram