Nowy KOMFORT w Poznaniu już otwarty

Od 25 lipca Klienci w Poznaniu mogą korzystać z przestrzeni nowego sklepu KOMFORT przy ul. Szwajcarskiej 14, na terenie Centrum Handlowego M1. Cały asortyment w jednym miejscu: łazienki, podłogi, drzwi, kuchnie i szafy. Z tej okazji przez kilka dni można urządzić wnętrze domu i mieszkania o 20% taniej.

To już trzeci, po Gdańsku i Warszawie, wielkopowierzchniowy sklep marki KOMFORT, który w bogatej ofercie, obok sztandarowych produktów: podłóg, wykładzin, dywanów i drzwi, posiada zupełnie nowe kategorie – kuchnie oraz łazienki. Na jednym poziomie Klienci znajdą część inspiracyjną, dekoracje i akcesoria oraz część z zapasami towarów.


KOMFORT naprzeciw trendom

Szczegółowo analizowane na bieżąco trendy konsumenckie i potrzeby Klientów pokazują, że w dzisiejszym świecie, gdy czas jest bezcenny, wszyscy szukają miejsca i okazji, żeby jak najmniej go stracić. Dotyczy to także projektów, jakimi są urządzanie czy remont domu lub mieszkania. Klienci muszą podejmować przemyślane decyzje na wiele lat. Często jest to trudne, dlatego marka KOMFORT wychodzi naprzeciw oczekiwaniom, proponując kompleksowe wsparcie.

W sklepach nowego formatu znajdują się realistyczne aranżacje wnętrz, dzięki którym Klienci mogą zobaczyć finalny efekt i gotowe, atrakcyjne rozwiązania. Jeśli zaś potrzebują dostosowania do niestandardowego metrażu, mogą liczyć na wsparcie projektowe fachowych doradców i wizualizację produktów w określonej przestrzeni. Tutaj można skompletować materiały potrzebne do wykończenia, meble, sprzęt, akcesoria i dekoracje do domu czy mieszkania, które następnie zostaną dostarczone i zamontowane u Klienta przez fachowy personel KOMFORTU.

Komfortowe lato w promocji

Z okazji wielkiego otwarcia nowego sklepu KOMFORT, w okresie od czwartku 25 lipca do niedzieli 28 lipca br. Klienci mogą skorzystać ze specjalnego rabatu -20 proc. na wszystkie kategorie produktów: podłogi, wykładziny, dywany, drzwi, szafy, kuchnie, łazienki, a także akcesoria i dekoracje.

Adres sklepu: Poznań, ul. Szwajcarska 14 (M1 Centrum Handlowe)

Poniedziałek-Sobota: 09:00-21:00

Niedziela: 10:00-20:00

Źródło: serwis prasowy KOMFORT

Dodaj komentarz

Instagram