Theska Concept Store wspiera polskie marki

Theska Concept Store to piękne i designerskie meble, lampy i dodatki wnętrzarskie wysokiej jakości zaprojektowane i stworzone wyłącznie przez polskich projektantów. Theska to nie tylko sklep online, ale również platforma wspierająca i promująca polskie niezależne marki.

W tym szczególnym czasie firma wspiera jeszcze mocniej polskich projektantów za pomocą działań online, które w obecnej sytuacji nabrały szczególnego znaczenia. Chcemy wspierać naszych Partnerów pokazując ich produkty wielbicielom dobrego designu.

Od kwietnia Theska Concept Store ruszyła z kampanią promującą polskie firmy tworzące oryginalne produkty wnętrzarskie. Zachęcamy do szukania nowych unikatowych produktów, które nie tylko będą służyły ich właścicielom pod względem funkcjonalnym, ale będą również niezwykłą, dekoracyjną ozdobą, która nada wnętrzu artystycznego wyglądu.

Na naszym blogu zamieszczamy artykuły o tym w jaki sposób można wspierać lokalny biznes i dlaczego warto to robić. Chcemy jeszcze mocniej zwrócić uwagę na bardzo ważny aspekt jakim są odpowiedzialne społecznie zakupy. Pokazujemy wszystkim wielbicielom pięknych wnętrz oraz  oryginalnych mebli i dodatków home decor, że wysokiej jakości, wartościowe produkty są ponadczasowe i dzięki nim ograniczamy zużycie naturalnych surowców. Zaprojektowane w duchu zrównoważonego rozwoju wyznaczają przyszłe trendy w zakresie urządzania wnętrz.

W ramach kampanii codziennie przedstawiamy w mediach społecznościowych jedną markę, pokazując jej produkty, ale i opisując historie i wartości, którymi kierują się jej projektanci. Produkt, które tworzą są wyjątkowe, gdyż są to przedmioty z duszą, tworzone ręcznie z sercem wkładanym w każdą jedną sztukę.

Więcej na: theskastore.pl

Źródło: serwis prasowy Theska Concept Store

Dodaj komentarz

Instagram