Zrównoważony design, świadomy wybór, piękno z myślą o przyszłości. Nowy nurt w kuchni od FDESIGN

Urządzenie wnętrza chyba nigdy jeszcze nie stawiało przed nami tak wielu wyzwań jak obecnie. Musi być nie tylko efektownie, funkcjonalnie i przyjemnie. Bycie w zgodzie z trendami oznacza dziś również swoistą deklarację – odniesienie się do ekologicznej rzeczywistości i postawienie na zrównoważone korzystanie z dobrodziejstw natury. Konieczność określenia się i odpowiedzi na nowe warunki funkcjonowania w świecie przedmiotów dla wymagających i pragmatycznych odbiorców zbiega się z premierą kuchennych kolekcji FDESIGN.

Choć idee ujęte w formę powiedzeń i przysłów z czasem blakną i powszednieją, to stojące za nimi potrzeby pozostają aktualne. Bo oczywiście hasło „kuchnia sercem domu” trąci banałem, ale któż nie marzy o ciepłym, przytulnym miejscu, dającym siłę na cały dzień? Że wcale nie łatwo owo miejsce stworzyć, również nie trzeba nikogo, kto mierzył się z tym zadaniem, przekonywać. Wszelka w tym pomoc jest więc na wagę złota. Częścią zadania, szeroko opisywaną i wspieraną przez media wnętrzarskie, są kwestie związane z wystrojem, stylem, efektami wizualnymi. Rozwiązania techniczne, praktyczne, mniej spektakularne, lecz równie istotne przy urządzaniu „serca domu” opierają się na specjalistycznych badaniach i świadomych producentach oferujących przemyślane produkty.

 

 

Kuchenne kolekcje FDESIGN – świadomy, odpowiedzialny wybór. Dlaczego?

Bo są długowieczne – co potwierdza bezpłatna siedmioletnia gwarancja na kluczowe elementy baterii. Mniej usterek to mniej energii wydatkowanej na naprawy, nowe zakupy i wymianę baterii. To również mniej odpadów, czyli zrównoważonej gospodarki ciąg dalszy.

Bo są sprytne i funkcjonalne – wyciągana wylewka, zmienny strumień to klasyka kuchennej funkcjonalności. FDESIGN idzie dalej, oferując system Cold Start, pozwalający świadomie – tylko wtedy, gdy jest to potrzebne – korzystać z ciepłej wody. Modele z elastycznymi i składanymi wylewkami to kolejny poziom funkcjonalności i ergonomii zdobyty przez FDESIGN.

 

 

Bo są niepospolite – zaprojektowane z miłością do klasycznej elegancji i dbałością o każdy niuans, wdzięcznie wpisują się w zmienne trendy, zawsze z efektem świeżości. Stylistycznie zróżnicowane – nowoczesne, klasyczne i retro – by zaspokoić potrzeby w kuchniach różnego typu: szykowna Ardesia, wielkomiejskie Zaffiro, minimalistyczne Notio czy rustykalna Lacrima.

 

Źródło: FDESIGN

Dodaj komentarz

Instagram