Domoteka design days

Warszawska Domoteka to niezwykłe miejsce, w którym spotykają się sztuka i design użytkowy. Ogromna różnorodność, zachwycające projekty i najlepsze marki to jego cechy rozpoznawalne. Podczas Domoteka Design Days pod jednym adresem, przy ul. Malborskiej 41 wielbiciele wzornictwa mieli możliwość zetknąć się z zachwycającymi projektami.

To nietuzinkowe centrum handlowe nie przestaje zaskakiwać. Z roku na rok otwierają się tu salony prestiżowych marek, zarówno z rynku rodzimego, jak i światowego. Można tu znaleźć krótkie artykuły na temat sklepów i wydarzeń proponowanych przez galerię. Moją uwagę do tej pory zwrócił polski Focus-Stones, który zdecydował się na stworzenie przestrzeni dedykowanej alabastrowi. Salon o nazwie Alabaster Gallery zachwyca asortymentem i profesjonalną obsługą. Zarówno klienci indywidualni, jak i architekci wnętrz mogą liczyć na fachowe doradztwo w sprawie wykorzystania tego niezwykłego kamienia.

Dolnośląska Dekoria także zdecydowała się na otwarcie sklepu w Domotece. Jest to o tyle duże wydarzenie, że produkty tej marki do tej pory sprzedawane były głównie na zachód. W przestrzeniach salonu zaaranżowano przykładowe wnętrza według najnowszych trendów. Dzięki temu można nie tylko zobaczyć meble i dotknąć ich, ale także dostosować ich wygląd do swojej aranżacji w infobudkach. Domoteka to miejsce wypełnione pięknymi i oryginalnymi przedmiotami. To także przestrzeń, w której dzieją się ciekawe wydarzenia, takie jak targi Design Days. Jeśli poszukują Państwo niebanalnych mebli czy dodatków, warto wybrać się na ul. Malborską 41.

Instagram