Najnowsze wywiady

Funkcjonalne, dekoracyjne, a może zaprojektowane zgodnie z konkretnym stylem? Jakie powinny być nasze wnętrza? O projektowaniu można napisać naprawdę wiele, przede wszystkim dlatego, że nie ma jednego, skonkretyzowanego konceptu, który określałby to, w jaki sposób należy aranżować oraz projektować przestrzeń. Wszystko zależy między innymi od wizji architekta wnętrz, stylistyki oraz tego, czego dokładnie pragnie klient.

Poniżej umieszczam ciekawe wywiady, które zostały przeprowadzone z osobami, zajmującymi się aranżacją wnętrz, architektami oraz projektantami. Znajdziesz w nich wiele cennych informacji, garść inspiracji, ale także różnych wizji związanych z urządzaniem wnętrz lub ogrodów. 

Każdy wywiad jest przedstawieniem innej historii oraz wizji. Projektanci poruszają w nich tematy związane z codziennością, doradzają, w jaki sposób dobierać meble, dodatki czy tekstylia. Skupiają się na trendach projektowych oraz przedstawiają na ich temat własne przemyślenia. W wywiadach znajdziesz również inspirujące historie osób, które brały udział w zwycięskich konkursach projektowych, a także praktyczne porady.

Zachęcam serdecznie do czytania i śledzenia tej kategorii. Artykuły pojawiają się na stronie cyklicznie.

Instagram