BoConcept prezentuje New Kollektion na jesień/zima 2020 

Duńska marka świętuje 70-lecie Ekstraordinær z nową ekskluzywną kolekcją mebli o ponadczasowych formach i neutralnych kolorach. Funkcjonalne projekty, które odpowiadają nowym potrzebom klientów.

Marka meblowo-wnętrzarska BoConcept ogłosiła premierę swojej nowej kolekcji jesień/zima 2022.
Dla duńskiej firmy jest to rok wyjątkowy, gdyż znaczy 70-lecie jej istnienia. Prawdziwie wyjątkowe osiągniecie, które może służyć jako świadectwo doskonałości i głęboko zakorzenionych wartości duńskiej tradycji, a które świętowane jest kampanią Ekstraordinær since 1952.

New Kollektion zostanie oficjalnie zaprezentowana we wrześniu 2022, ale już teraz możemy być pewni, że uchwyci to, co najlepsze w duńskim wzornictwie za pomocą mistrzowsko zaprojektowanych produktów o ponadczasowych formach.
W dynamicznie zmieniającym się świecie konsumenci coraz częściej muszą redefiniować swój styl życia i zadaniem nowej kolekcji BoConcept jest odpowiedzieć na te nowe potrzeby.

W nowej kolekcji znajdą się zarówno całkowicie nowe produkty, jak i rozwinięcia obecnych modeli, które zostały dopasowane do nowych potrzeb i nawyków klientów, jak np. praca z domu, czy spędzanie dłuższego czasu w funkcjonalnych domowych przestrzeniach.
Wszystkie meble odzwierciedlają wartości i tradycję BoConcept: doskonałe rzemiosło, jakość bez kompromisów oraz unikalne duńskie wzornictwo.

Wśród nowości znajdą się między innymi takie produkty jak sofa Berne, fotel Princeton oraz biurko Kingston.

SOFA BERNE

zaprojektowana przez Henrika Petersena

Ze swoim nowoczesnym, minimalistycznym designem, Berne oferuje świetne podparcie ciała za pomocą wyższego i bardziej pionowego oparcia, głębszego siedziska i solidniejszych poduch.
Cylindryczny kształt matowych metalowych nóg tworzy iluzję lewitacji. W sofie nie znajdziemy ostrych rogów – podłokietniki, siedziska i oparcie są miękko zaokrąglone, co daje przyjemny dla oka wygląd pod każdym kątem.

 

 

FOTEL PRINCETON

zaprojektowany przez Henrika Petersena

Piękny wyrazisty fotel, który wyróżnia się z tłumu. Organiczna forma oparcia i siedziska oparta została na lekkiej podstawie, a całości wyglądu dopełnia delikatna, kobieca ekspresja.
Miękki komfort i otulający efekt kształtu fotela sprawia, że jest on wyjątkowo przytulny i zachęca do relaksu.

 

 

BIURKO KINGSTON

zaprojektowane przez Henrika Petersena

Łącząc przestrzeń do pracy i przechowywania w perfekcyjnym domowym systemie biurowym, posiada zintegrowaną szufladę na pióra, długopisy, tablet czy papier.
Organiczny kształt emanuje miękkością, podczas gdy lekko zwężane i pochylone nogi zapewniają lekką, nordycką ekspresję.

„Nasza New Kollektion jest prawdziwie ponadczasowa, z meblami o nowoczesnym duńskim wzornictwie i kolorach, które nigdy nie wyjdą z mody. Każdy nasz produkt tworzymy z wysokiej jakości, trwałych materiałów – ponieważ chcemy, aby klienci BoConcept cieszyli się naszymi meblami przez wiele lat i mieszkali w stylu Live Ekstraordinær!”, mówi Claus Ditlev Jensen, BoConcept Collections and Visuals Director.

 

Źródło: BoConcept

Dodaj komentarz

Instagram