Calm down and keep warm

Wykorzystanie ciepłych kolorów, takich jak rdzawa czerwień, orzechowy brąz czy słoneczna żółć, to najłatwiejszy sposób na stworzenie w swojej przestrzeni przytulnego klimatu. Jeśli do tego wypełnimy wnętrze miękkimi i komfortowymi elementami, jak rozłożysta sofa, poduszki i pledy, stworzymy stylizację, która relaksuje i pomaga poczuć się jak w domowej oazie – wprost idealnie na nadchodzącą jesień!

Stylistki WestwingNow.pl przygotowały krótki poradnik, jak w pięciu prostych krokach zmienić wnętrze na sezon jesienno-zimowy. 

 

Zadbaj o kontrastujące detale

W przypadku tej aranżacji postawiono na kolor niebieski, który dodaje wnętrzu charakteru, ale równie dobrym pomysłem jest wprowadzenie akcentów z różnych materiałów, takich jak kamień lub ciemne drewno.

 

 

Pamiętaj o jesiennych akcentach

Wnętrze gotowe na jesień jest wypełnione uroczymi detalami nawiązującymi do tej pory roku: suszonymi kwiatami i gałązkami lub figurkami odwołującymi się do leśnej fauny i flory. Nie może też zabraknąć podstawowych jesiennych atrybutów: aromatycznych świeczek i pięknych dzbanków do parzenia herbaty.

 

 

Kolorowe szkło, to jest to!

Szkło mieniące się feerią barw święci triumfy już od kilku sezonów, jednak to właśnie teraz ma szanse wybrzmieć w pełnej krasie i zachwycać.

 

 

Nigdy nie mów nie…

… zupełnie nowym tkaninom, takim jak bouclé i teddy, które mogą wynieść aranżację Twojego wnętrza na jeszcze wyższy poziom przytulności! Poduszki lub niewielkie meble, jak pufy, wykonane z tych materiałów, to w tym sezonie strzał w dziesiątkę!

 

Źródło: WestwingNow.pl

Dodaj komentarz

Instagram