Czyste okna bez smug. Nowość od Vileda: Windomatic Power

Wczesna wiosna to dobry moment na mycie okien. Jak wyczyścić szyby, żeby nie pozostały na nich żadne smugi? To proste. Wystarczy użyć do tego celu odpowiedniego urządzenia.

Z myjką elektryczną Vileda Windomatic Power porządki przebiegną dużo szybciej i sprawniej, a uporczywe smugi i zacieki na szybach staną się jedynie wspomnieniem.

Jak działa myjka Vileda Windomatic Power?

Wystarczy, że rozprowadzisz płyn, który normalnie stosujesz do czyszczenia okien, a następnie użyjesz myjki Windomatic Power. Urządzenie w kilku ruchach ściągnie płyn i zabrudzenia z czyszczonej powierzchni, pozostawiając ją czystą i bez smug. 

 

 

Maksymalna skuteczność zasysania wody

Myjka do szyb Windomatic Power znakomicie pochłania wodę już za jednym pociągnięciem. Dzięki temu, nie dochodzi do powstania uporczywych smug i zacieków, a mycie okien przebiega dużo szybciej i sprawniej. Dodatkowa opcja zwiększenia mocy ssania o 50% zapewnia jeszcze lepsze i dokładniejsze osuszanie nie tylko szyb, ale i luster, płytek czy szklanych blatów.

 

 

Sucho w każdym zakamarku

Ruchoma głowica myjki Windomatic Power precyzyjne dociera nawet do trudno dostępnych rogów czy krawędzi, znakomicie zbierając z nich wodę. Dzięki niej, mokre parapety i podłogi staną się przeszłością, a okna będą błyszczeć na całej swojej powierzchni.

Wygoda i łatwość obsługi

Lekki i ergonomiczny design myjki Windomatic Power sprawia, że jest ona niezwykle poręczna i łatwa w użyciu. Pojemna bateria pozwala na pracę urządzenia aż do 40 minut w trybie podstawowym. Po zakończeniu porządków, zbiornik ze zgromadzoną wodą można bez wysiłku wyjąć i opłukać lub umyć w zmywarce. Tak przygotowany Windomatic Power po włożeniu zbiornika i naładowaniu, nadaje się do ponownego użycia. W zestawie Windomatic Power Set oprócz myjki znajduje się też spryskiwacz do szyb z wymiennym wkładem do mycia szyb wielokrotnego użycia, który nadaje się do prania w pralce.

 

Źródło: Vileda

Dodaj komentarz

Instagram