Duravit No.1: Kompletny asortyment łazienkowy w przystępnej cenie

Seria łazienkowa Duravit No.1 imponuje pełną gamą produktów: od baterii, przez ceramikę i meble łazienkowe, aż po wanny – oferuje wzornictwo w 100% wysokiej jakości Duravit, przy jednocześnie doskonałym stosunku ceny do jakości. Wyjątkowa jakość znajduje odzwierciedlenie w nowej dożywotniej gwarancji, którą Duravit oferuje na wszystkie elementy ceramiczne.

Wszystkie elementy są idealnie dopasowane pod względem technicznym i wizualnym, dzięki czemu doskonale nadają się do zastosowania w prywatnych oraz publicznych wnętrzach.

Natychmiastowa dostępność z magazynu oraz prosty i łatwy montaż znacznie ułatwiają instalację. Na przykład wszystkie meble są dostarczane już zmontowane i w pełni wyregulowane, co znacznie ułatwia prace wykończeniowe.

 

 

Dobrze przemyślany program ceramiczny

Prostokątny kształt umywalek i wąskie ranty po bokach tworzą dużą powierzchnię wewnętrzną – z obszerną, wygodną półką na baterię. Umywalki standardowe, umywalki meblowe, a także małe umywalki do rąk o wymiarach ułatwiających planowanie można opcjonalnie łączyć z postumentami, półpostumentami lub szafkami podumywalkowymi.

 

 

Asortyment misek toaletowych Duravit No.1 oferuje innowacyjną technologię spłukiwania Duravit Rimless®, która gwarantuje doskonałe wyniki spłukiwania oraz łatwe czyszczenie. Zestawy misek wiszących z deską wolnoopadającą ułatwiają magazynowanie hurtownikom i instalatorom oraz upraszczają logistykę na placu budowy. Ofertę uzupełniają bidety i pisuary.

 

 

Praktyczne meble

Minimalistyczny design umywalki i pasujących mebli łazienkowych podkreśla wyrazistość i nowoczesność serii Duravit No.1. Wpuszczony uchwyt o ergonomicznym kształcie jest „płynnie” zintegrowany z frontem szafki.

 

 

Meble dostępne w kolorze Biały mat i Grafit mat, szafki podumywalkowe (450 i 500 mm), dostępne meble do umywalek (550, 600, 650 i 800 mm) z wysuwaną przegródką i na życzenie z dodatkową, praktyczną szufladą wewnętrzną. Konstrukcja szafek podumywalkowych sprawia, że ​​można je zainstalować przy minimalnym wysiłku. Szafka półwysoka zapewnia jeszcze więcej miejsca do przechowywania. Dopasowane lustra i szafki z lustrem zachwycają trwałym i energooszczędnym oświetleniem LED oraz pomysłowymi detalami. Wszystkie meble dostarczane przez Duravit są wstępnie zmontowane i w pełni wyregulowane, co umożliwia szybki i wygodny montaż.

 

Baterie uniwersalne

Stylowa linia baterii Duravit No.1 ma harmonijny i zrównoważony design. Rękojeść dobrze leży w dłoni i podkreśla wysokiej jakości estetykę. Baterie umywalkowe imponują zarówno jakością, jak i funkcjonalnością dzięki trwałym wkładom ceramicznym oraz subtelnie zintegrowanym perlatorom. Opcjonalnie są dostępne z funkcją FreshStart (energooszczędny start z zimną wodą) lub MinusFlow (przepustowość ograniczona do 3,5 l/min).

 

 

Wygodne wanny

Kolejną atrakcją w tym segmencie cenowym jest trapezowa wanna do zabudowy wykonana z akrylu sanitarnego, dostępna w trzech rozmiarach, w wersji prawej lub lewej. Wanna umożliwia luksusową kąpiel przy stosunkowo niewielkiej objętości, a w zależności od wielkości wanny dwie osoby mogą również leżeć obok siebie. Ofertę uzupełniają prostokątne wanny do zabudowy we wszystkich standardowych rozmiarach; model 1800 x 800 mm jest dostępny jako dwuosobowy. Dzięki głębokościom 40 lub 46 cm wanny gwarantują wygodę podczas siedzenia lub leżenia. Przyjemność kąpieli można dodatkowo wzmocnić dzięki opcjonalnej funkcji hydromasażu.

 

Źródło: Duravit

Dodaj komentarz

Instagram