Innowacyjna technologia spłukiwania TwistFlush: większa moc, mniejsze zużycie wody

Innowacyjna i rewolucyjna technologia spłukiwania w toaletach z najnowszej kolekcji Subway 3.0 zapewnia czystość i higienę, jednocześnie zmniejszając zużycie wody.

Sekretem jest zgłoszona do opatentowania technologia TwistFlush, wykorzystująca moc wirującej wody w celu dokładnego czyszczenia całej miski WC. Zabrudzenia nie mają szans w starciu z innowacyjną formułą TwistFlush! Wykorzystywana jest ona w kolekcji Subway 3.0, której miski WC charakteryzują się wyjątkowo gładkimi i stromymi ściankami, do których niemal nic nie przywiera. Szczotka do WC może odejść w zapomnienie, ponieważ staje się praktycznie zbędna. Bezrantowa miska WC pokryta materiałem CeramicPlus jest wyjątkowo łatwa w czyszczeniu a formuła AntiBac hamuje namnażanie bakterii o 99,9%! Teraz wyjątkowa czystość i higiena są na wyciągnięcie ręki!
Dzięki TwistFlush możesz mieć pewność, że każda kropla podczas spłukiwania trafia do wnętrza miski WC, a nie poza jej krawędź. Koniec z rozchlapywaniem wody podczas spłukiwania! Dodatkowym atutem tej innowacyjnej technologii jest fakt, że dzięki wytworzonemu w kontrolowany sposób wirowi wodnemu, TwistFlush spłukuje wyjątkowo cicho. Odczujesz różnicę pomiędzy standardowym spłukiwaniem a TwistFlush! Dzięki swojemu purystycznemu wzornictwu miski WC z technologią TwistFlush pasują do każdej łazienki. Doskonała pod względem formy i estetyczna toaleta idealnie komponuje się z dowolną koncepcją aranżacji i pasuje zarówno do dużych, jak i małych pomieszczeń.

 

 

Woda jest zasobem, którego może zabraknąć

Większa moc spłukiwania to mniejsze zużycie wody a tym samym oszczędność. Kolekcja Subway 3.0 oferuje dwie ilości wody do spłukiwania: spłukiwanie ekonomiczne 3 litry i spłukiwanie standardowe 4,5 litra. Wystarczy jedno spłukiwanie 4,5l, aby TwistFlush wyczyścił całą miskę WC. We współczesnym świecie ochrona zasobów naturalnych Ziemi jest ważniejsza niż kiedykolwiek a zrównoważony styl życia to m.in. świadome korzystanie z zasobów. Dzięki stosowaniu technologii TwistFlush każdy może przyczynić się do oszczędności wody: większa moc spłukiwania to mniejsze zużycie wody, a 4-osobowa rodzina może zaoszczędzić rocznie aż 19 700* litrów wody korzystając z TwistFlush. Oszczędzajmy każdą kroplę wody, którą możemy. Z pomocą TwistFlush to teraz dużo prostsze!

 

Seria nagród dla TwistFlush

Krótko po wprowadzeniu na rynek, technologia TwistFlush Villeroy & Boch już zdobyła prestiżowe wyróżnienia. W 2021 r. technologia spłukiwania oszczędzająca wodę zdobyła nagrodę Red Dot Design Award za uniwersalny wygląd.
TwistFlush zdobył też niemiecką Nagrodę Innowacji oraz został laureatem Architektura + (nagroda za innowacje technologiczne).

Źródło: Villeroy & Boch

Dodaj komentarz

Instagram