Już znamy zwycięskie projekty wnętrz uczestników kursu organizowanego przez Creator

Wyłoniono finalistów konkursu Creatora na najlepszy projekt przestrzeni mieszkalnej. Poznajcie wyniki obrad jury.

Autorska koncepcja firmy Creator, organizującej kursy projektowania wnętrz, to konkurs na najlepszy projekt przestrzeni mieszkalnej. Dzisiaj prezentujemy zwycięskie realizacje, które zdobyły pierwsze miejsca w Warszawie, Wrocławiu i Krakowie, autorstwa Eweliny Wiśniewskiej, Damiana Borowego, Magdaleny Szczepanek, Anny Wilk i Karoliny Mazurek.

Optymalne dopasowanie układu funkcjonalnego do potrzeb inwestora, odpowiedni dobór materiałów, barw i detali zaowocowało stworzeniem najciekawszych prac. Ich autorzy zdobyli praktyczną wiedzę i umiejętności na kursach Creator, które prowadzone są przez specjalistów będących jednocześnie pasjonatami, posiadającymi unikalny dar przekazywania wiedzy. Dopełnieniem zajęć stacjonarnych, obejmujących też obsługę programu Archicad, są warsztaty w showroomach takich marek jak Decoroom, Prodesigne czy Studio Forma 96. Creator oferuje też nowe szkolenia online, na platformie do e-learningu.

Jeśli myślisz o zawodzie projektanta wnętrz i czujesz, że masz ku temu uzdolnienia, lub chcesz poszerzyć wiedzę hobbystycznie, zajrzyj na www.creator.net.pl i www.creatorkursy.pl

Oto tegoroczne zwycięskie projekty

Ewelina Wiśniewska

Zawsze drzemała we mnie dusza artystki. Zaczęło się od śpiewu, gry na akordeonie oraz malowania. Początki aranżowania wnętrz pojawiły się w momencie rozpoczęcia pracy w branży nieruchomości.

Obecnie razem z mężem zajmujemy się podnajmem, pośrednictwem, zakupem i sprzedażą mieszkań. Przed nami nowe wyzwania, cele i wiele ciekawych projektów, a dzięki wiedzy i umiejętnościom, które zdobyłam na Kursie Creator mam szanse się wykazać i sprostać najtrudniejszym zadaniom.

 

 

 

 

Damian Borowy

Moja historia projektowania sięga dzieciństwa, kiedy jako dziecko, rysowałem swój wymarzony dom na lekcjach plastyki. Jednakże moje życie potoczyło się inaczej, ponieważ związałem się zawodowo ze sprzedażą mediów. Myśl o projektowaniu wnętrz powróciła 7 lat temu, kiedy to znajomi namawiali mnie, rozwijał się w tym kierunku. Przez te lata doradzałem znajomym w aranżacji wnętrz, mimo, że nie zajmowałem się tym profesjonalnie.

Na co dzień moim hobby jest fotografowanie natury i podróże, a w wolnej chwili pobudzam swoje endorfiny, ćwicząc na siłowni lub jeżdżąc na rowerze.

Kilka miesięcy temu poczułem, że to jest właściwy czas na ważne zmiany w moim życiu. W związku z tym postanowiłem spróbować swoich sił na kursie projektowania Creator. Od samego początku szkoleń poczułem pasję do tworzenia wnętrz, które są dopasowywane indywidualnie do potrzeb inwestorów. Zwycięstwo w konkursie na najlepszy projekt uświadomiło mnie w przekonaniu, że warto rozwijać się i wykorzystać szansę.

 

 

 

Magdalena Szczepanek

Od zawsze fascynowały mnie piękne wnętrza i nietuzinkowe przedmioty. Mój dom ciągle się zmienia, nie jest tajemnicą, że remont to dla mnie przyjemność – niekoniecznie dla domowników 😉 Dopełnieniem każdego wnętrza jest to, co znajduje się za oknem, dlatego ogrody i balkony są bardzo ważne w aranżowaniu przestrzeni. Uwielbiam też odnawiać stare meble i dawać im drugie życie. Projektowanie jest dla mnie świetną zabawą, rozwija kreatywność i nigdy się nie nudzi, dlatego właśnie spróbowałam swoich sił na kursie CREATOR, który uświadomił mi, że warto spełniać marzenia.

 

 

 

 

 

Karolina Mazurek

Sztuka jest obecna w moim życiu od dziecka. W wieku 7 lat rozpoczęłam naukę gry na fortepianie, która mocno wpłynęła na moją wrażliwość i dbałość o najmniejszy detal. 

Lubię otaczać się pięknymi rzeczami. Liczne podróże i ciekawe miejsca są dla mnie największą inspiracją. 

Projektowanie wnętrz od zawsze było moją pasją, a jak to mówią “rób to co kochasz, a nigdy nie będziesz musiał pracować” 🙂  Jeśli chcecie być na bieżąco z moimi projektami to zapraszam do obserwowania profilu mazurek.studio na Instagramie.

 

 

 

 

 

 

Anna Wilk

Prawie absolwentka Wydziału Architektury na Politechnice Wrocławskiej. Architekturą interesowałam się od zawsze, więc pewnie dlatego takie studia, ale dopiero w ich trakcie zrozumiałam, że projektuje obiekt pod wnętrze. Na studiach przedmiot architektura wnętrz traktowany jest bardzo pobieżnie i stąd decyzja na wzięcie udziału w tym kursie. W przyszłości chciałabym robić  domy pod klucz, zaprojektowane spójnie od bryły aż po aranżację wnętrzarską. Interesuję się ponadto modą i literaturą. Nie lubię nudy zarówno w życiu jak i we wnętrzach, dlatego też często robię lub projektuję coś indywidualnie pod daną przestrzeń. 

 

 

Źródło: CREATOR

Dodaj komentarz

Instagram