Kwiaty XXL

Widok pięknych kwiatów od razu poprawia nastrój. Wystarczy mały bukiecik, by w domu zrobiło się milej i przyjemniej. Tej wiosny puśćmy wodze fantazji i udekorujmy mieszkanie kwiatami w formacie XXL!

Kwiaty to wyjątkowo wdzięczny motyw dekoracji. Wnoszą do wnętrz dobrą energię i ożywiają je. Robi się kolorowo, wiosennie, wręcz bajecznie. Nie muszą pojawiać się jedynie w aranżacjach romantycznych. Kwiaty sprawdzą się w każdym mieszkaniu niezależnie od tego czy jest ono nowoczesne czy klasyczne. Świetnie wpiszą się zarówno w styl boho, rustykalny czy vintage jak i w glamour, minimalizm czy nawet industrialny. Wystarczy dobrać wzór i kolorystykę, a uzyskany efekt z pewnością zrobi duże wrażenie.

Wielki format

Zaszalejmy tej wiosny! Udekorujmy ścianę w salonie malunkiem ogromnych kwiatów, które sprawią, że poczujemy się jak w magicznym ogrodzie przeniesionym wprost z krainy czarów. A może lepsza będzie wielobarwna, kwiecista sofa? Piękne, nasycone,wręcz soczyste barwy momentalnie ożywią pomieszczenie i nadadzą mu indywidualnego charakteru. Niech brylują. Należy jednak mieć na uwadze, że tak energetyczne wzory zdominują wnętrze, dlatego nie przesadzajmy z ich ilością. Wystarczy tapeta na jednej ścianie bądź sam dywan. Powinniśmy zadbać też dla nich o stonowane towarzystwo lub elementy gładkie, które nie będą stanowiły konkurencji. Taka dekoracja wydaje się zbyt odważna? Można pokusić się na jej delikatniejszą wersję i wybrać subtelne, rozmyte motywy w pastelowych kolorach lub nawet w wersji czarno-białej.

Galeria dekoracji w motywy kwiatowe XXL

 

  • Tapeta Kwiaty holenderskie 3 drukowana na płótnie. Jest ekologiczna, bezwonna, odporna na zabrudzenia i zarysowania, pozwala oddychać ścianie. Nie blaknie. Wzór może zostać przygotowany na wymiar według indywidualnych potrzeb klienta. Cena 250 zł/mkw. www.msdesignstudio.eu

Tekst M. Ćwikła, zdjęcia serwisy prasowe firm

Dodaj komentarz

Instagram