Lato uchwycone we wnętrzach

Letnie motywy są doskonałą inspiracją do tworzenia optymistycznych aranżacji wnętrz, które będą zachwycać pięknem i oryginalnością, a jednocześnie emanować dobrą energią niezależnie od pogody.  Oto kilka podpowiedzi od Tikkurila, jak urzekające w ciepłe miesiące elementy wprowadzić do wystroju domu.

Zestawienie relaksującego i pełnego wdzięku niebiesko-zielonego odcienia Silk Road z jasnym, nieco mglistym kolorem Sea Smoke z kolekcji Tikkurila Color Now 2022 stworzy oryginalną aranżację nawiązującą do letniego morskiego krajobrazu. Będzie ono też budować niezwykły, błogi klimat z meblami z naturalnego drewna i krzesłami o plecionych siedziskach. Sielski, letni styl dodatkowo podkreśli powieszony na ścianie słomkowy kapelusz.

 

 

Nietuzinkowym pomysłem na energetyczne, tworzące letni klimat ściany w kuchni jest pomalowanie ich ciepłym, skrzącym się kolorem Safari z palety Tikkurila Symphony. Stworzy on radosną i emanującą ciepłem bazę dla elementów wyposażenia kuchni i wyeksponuje wpadające do wnętrza promienie słońca.

 

 

Lato to również świetny moment na poszukiwanie wnętrzarskich inspiracji wśród wysyconych kolorów owoców czy warzyw. Połączenie intensywnej zieleni Basilica i czerwieni Tomato to nie tylko pomysł na lekką przekąskę w gorące dni, ale też niezawodny przepis na metamorfozę kuchni w letnim stylu. Z wykorzystaniem emalii Tikkurila Everal Aqua Semi Matt 40 z powodzeniem przemalujemy na te dodające entuzjazmu kolory zarówno stare szafki kuchenne, jak i półki ścienne – drewniane czy metalowe. W takim zestawieniu doskonale skomponują się także meble w kolorze naturalnego drewna, zaś idealnym tłem będzie delikatna szarość ścian Piazza łatwej w utrzymaniu farby Tikkurila Luja 7.

 

Źródło: Tikkurila

Dodaj komentarz

Instagram