Łatwo, szybko, kreatywnie! Sprawdź, jak wykorzystać panele tapicerowane w swoim domu

Czujesz, że Twoje wnętrza potrzebują zmiany, ale nie masz ochoty na czasochłonny remont? Postaw na rozwiązania, które nie wymagają dużych nakładów pracy, czasu oraz pieniędzy. Jednym z nich są panele tapicerowane, łączące walory estetyczne z funkcjonalnymi.

Bez zbędnych przygotowań, gromadzenia sprzętu i konieczności sprzątania po skończonym montażu odmienią Twoją sypialnię, przedpokój czy dziecięcy pokój.

Moc kształtów i kolorów

Dużą zaletą paneli tapicerowanych marki Vilo jest ich różnorodność. W ofercie dostępnych jest pięć linii: Regular 1, Regular 2, Regular 3, Oval i Geo, z których każda wyróżnia się innym kształtem i możliwościami zastosowania. Swoboda łączenia ze sobą tych samych lub innych kształtów pozwala tworzyć spersonalizowane kompozycje w dowolnym wnętrzu. Z łatwością dopasujesz je do wybranego pomieszczenia i dostępnej przestrzeni. Efekt zależy tylko od Ciebie.

 

 

Każda linia paneli tapicerowanych marki Vilo występuje w siedmiu kolorach: pudrowy róż, szary, morski, musztardowy, grafitowy, granatowy i butelkowa zieleń. Ale to, co w nich najprzyjemniejsze, to ich miękkość. Dzięki tej zalecie stanowią wygodne oparcie lub ochronę przed guzami podczas dziecięcych zabaw. W dodatku nadadzą wnętrzom efekt przytulności. Jeśli szukasz sposobu na ocieplenie sypialni lub pokoju Twojego dziecka, panele tapicerowane znakomicie spełnią się w tej roli.

 

 

Układaj tak, jak chcesz

Kompozycji z tapicerowanych prostokątów lub kwadratów możesz użyć również w bardziej reprezentatywnych wnętrzach – na przykład w przedpokoju. To dobry sposób na przyozdobienie ściany, o którą będzie można wygodnie się oprzeć podczas zakładania lub ściągania butów. W dodatku panele umieszczone za drzwiami otwierającymi się do wewnątrz, uchronią ścianę przed uderzeniami klamki i powstawaniem w niej dziur. Istnieje także opcja zamontowania między panelami metalowych haczyków. W ten sposób możesz stworzyć wygodny wieszak na płaszcz czy torebkę i jednocześnie wykorzystać całą przestrzeń w swoim przedpokoju.

 

 

Niech będzie przytulniej!

Szukasz sposobu na efektowną ścianę za łóżkiem? Połącz unikalny design z funkcjonalnością. Panele tapicerowane świetnie sprawdzą się w roli zagłówka. Dzięki nim wieczorna lektura książki czy seans filmowy zyskają na wygodzie i przytulności. Stwórz układy, które sprawią, że czas spędzony w łóżku będzie jeszcze przyjemniejszy. Panele możesz zarówno ułożyć w formie wezgłowia w przypadku dużego łózka, jak i wyłożyć nimi prostopadłe ściany przy łóżku pojedynczym, co dodatkowo ociepli strefę spania i będzie chronić przed bijącym od ściany zimnem.

 

 

Potrzeba tak niewiele, aby odmienić swoje wnętrze i nadać mu zupełnie nowy charakter. Jeśli poszukujesz przytulności i miękkości, wypróbuj to rozwiązanie ścienne i popraw komfort przebywania we własnym domu. 

Źródło: VOX

Dodaj komentarz

Instagram