Sizzano – kompozycja klasyki i nowoczesności

Lena Lighting wprowadza efektowną nowość. Ledowa lampa Sizzano jest kompozycją obłych kształtów o klasycznych proporcjach. Nowoczesny, elegancki styl został połączony z subtelnie wyrafinowanym designem. Dostępne wielkości i warianty kolorystyczne pozwalają tworzyć niezwykle efektowne aranżacje. Do produkcji lampy Sizzano wykorzystywane są moduły LED najnowszej generacji.

Nowa propozycja Lena Lighting jest wynikiem współpracy z młodym poznańskim projektantem, Kubą Zarzyńskim. Założeniem było połączenie wysoko energooszczędnej technologii z funkcjonalnością, trwałością i nowoczesnym designem. W efekcie powstała ciekawa, geometryczna propozycja, która odzwierciedla świeże podejście projektanta do wzornictwa.

 

 

Rodzina lamp Sizzano jest kompozycją klasycznych, przyjemnych dla oka okrągłych kształtów. Te dwie obłe formy zestawione razem tworzą elegancką, nowoczesną aranżację. Lampa została stworzona z myślą o ponadczasowych wnętrzach. Może ona pełnić funkcję oświetlenia ogólnego lub emitować światło ambientowe, które doskonale kreuje atmosferę przestrzeni. W procesie projektowania szczególną uwagę przywiązywaliśmy zarówno do estetyki wykonania, jak i jakości materiałów. Lampa Sizzano jest dzięki temu solidna, wytrzymała i odporna. Jest to energooszczędny produkt, który będzie służył przez długie lata, co odzwierciedla nasze podejście do zrównoważonego projektowania – mówi Marzena Lesińska, Pełnomocnik Zarządu ds. Marketingu Lena Lighting.

 

 

Do produkcji Sizzano wykorzystano wysokiej jakości materiały. Klosz lampy, mimo że delikatny w odbiorze wizualnym, jest bardzo wytrzymały i uderzenioodporny. Jego konstrukcja sprawia, że światło, które emituje lampa rozkłada się równomiernie nie powodując efektu olśnienia. Dzięki funkcji multi, użytkownik indywidualnie decyduje o poziomie strumienia świetlnego lampy i mocy przez nią pobieranej. Projektant przewidział również wersje lampy ze sterowaniem DALI, umożliwiając kreowanie nastroju w pomieszczeniu.

 

 

Linia Sizzano składa się z sześciu różnych wersji lampy w dwóch rozmiarach: 1000 mm i 600 mm. Dzięki użyciu najnowszej technologii LED lampy z rodziny Sizzano są energooszczędne i przyjazne środowisku.

Źródło: Lena Lighting

Dodaj komentarz

Instagram