Loop & Friends Villeroy & Boch: kolekcja, która tworzy wyjątkowe przestrzenie

Seria łazienkowa Loop & Friends potrafi bawić się kształtami, a w swoim portfolio posiada praktyczne i piękne produkty, dzięki czemu od lat doskonale wpasowuje się w projekty łazienkowe. W roku 2021 firma Villeroy & Boch odświeżyła kolekcję Loop & Friends i nadała jej nowocześniejszego wyglądu: umywalki są delikatniejsze, a wanny bardziej stylowe.

Koncept kolorystyczny został opracowany w oparciu o odważne, matowe kolory – idealne, aby łazienka stała się wyjątkowa.
Nowe umywalki Loop & Friends zmieniają charakter łazienki poprzez nadanie jej efektownego wyglądu. Opracowana koncepcja kolekcji daje się określić jako 3x3x3: trzy kształty, trzy rodzaje instalacji, trzy kolory. Owalne, okrągłe lub prostokątne umywalki mogą być instalowane jako efektowna wersja stawiana na blacie, klasyczna wbudowana w blat lub prosta wersja podblatowa.

 

 

Ich wąskie krawędzie i cienkie ścianki powodują, że są one nie tylko modne, ale również wyglądają wyjątkowo lekko. Ta niezwykle subtelna i delikatna konstrukcja jest możliwa tylko dzięki zastosowaniu TitanCeram, materiału najwyższej jakości, w którym tlenek tytanu sprawia, że ceramika jest wyjątkowo trwała i stabilna. Szczegóły, takie jak opcjonalny ceramiczny zawór i podłużny otwór przelewowy dopełniają kolekcję, nadając jej wyjątkowego wyrazu.

 

 

Odważne kolory podkreślą kreatywność i osobowość. Umywalki są dostępne zarówno w kolorze białym, jak i w trzech jednolitych matowych kolorach: pewność siebie wyraża głęboka czerń Ebony, miękki szary Graphite sprawdzi się idealnie u każdego, kto preferuje nieco bardziej powściągliwy wygląd a delikatny beżowy Almond nada cudownie ciepłego wyrazu całej łazience. Kolekcja umywalek Loop & Friends składa się z 14 modeli w różnych rozmiarach, dzięki czemu możliwe jest wykonanie projektu dla najbardziej wymagających oraz znalezienie odpowiedniego rozwiązania dla każdego układu łazienki.

 

 

Komfort i styl

Nowe wanny Loop & Friends, podążając za designem umywalek, dostosowały do nich swój wygląd i stylowo przeniosły go na akrylowe produkty o delikatnej krawędzi grubości zaledwie 20 mm. W efekcie powstały nowoczesne wanny do zabudowy o wymiarach 180 x 80 cm i 170 x 75 cm z wnętrzem owalnym lub prostokątnym. Matowy kolor Stone White, który pięknie komponuje się z ceramicznymi umywalkami, podkreśla elegancję wanny. Wszystkie wanny z kolekcji Loop & Friends gwarantują luksusowe doznania podczas kąpieli: wnętrza wanien są bardzo obszerne ze względu na wąskie krawędzie i oferują dużo miejsca na relaksującą kąpiel. Stylowe, ale funkcjonalne rozwiązanie w postaci systemu odpływowo-przelewowego z zaworem push-to-open i podłużnym przelewem jest dostępne w kolorze białym, chromowanym lub
matowym czarnym. Na szczególną uwagę zasługuje możliwość wyposażenia wanny w opcjonalny wlot wody, który wypełnia ją niczym wodospad. Wanny Loop & Friends można również wyposażyć w system hydromasażu, aby stworzyć w swojej
łazience domowe SPA. Aby jeszcze mocniej podkreślić przytulny projekt łazienki i zachować w niej porządek warto zwrócić uwagę na pasujące do kolekcji meble łazienkowe z kolekcji Legato. Jest to uniwersalna kolekcja meblowa, oferująca szeroki
wybór szafek podumywalkowych oraz szafek bocznych w najnowszych kolorach z opcjonalnym wbudowanym oświetleniem LED, zapewniającym idealne światło i nadającym przytulną atmosferę w pomieszczeniu.

 

 

Całość projektu dopełni stylowa miska WC z linii Subway 2.0, która jest również dostępna w trzech matowych kolorach: Ebony, Graphite i Almond.

 

Źródło: Villeroy & Boch

Dodaj komentarz

Instagram