Najnowsza kolekcja gresu porcelanowego marki Imola Ceramica

Płytki są wszechstronnym materiałem wykończeniowym, dającym bardzo duże możliwości. Kolekcja Retina marki Imola to płytki z gresu porcelanowego, które można kłaść na ścianach i podłodze.

Gres porcelanowy cieszy się bardzo dużą popularnością. Nic dziwnego – jest odporny na wilgoć, środki chemiczne, a także na uszkodzenia mechaniczne oraz na zmienne temperatury.

 

 

Nowości Imola Ceramica

W ramach najnowszej kolekcji Retina włoskiej marki Imola Ceramica pojawiło się osiem jednolitych, teksturowanych kolorów, które sprawiają wrażenie półprzezroczystych. Są kojące, przyjemne dla oczu i miłe w dotyku. Cztery z nich mają standardowe, bardziej neutralne barwy – biały, dymny szary, popielaty i sznurkowy beż. Pozostałe cztery intrygują miętową zielenią, musztardową żółcią, terakotą i niebieskim Air Force. Intensywność wszystkich kolorów jest jasna do średniej.

 

Kolekcja obejmuje również trzy dekoracyjne wzory graficzne – Sphere, Linae i Bloom. Zaprojektowane zostały tak, by łatwo łączyły się z gładkimi płytkami w kolorze z tej serii. Wszystkie osiem kolorów dostępnych jest w formacie 60×120, o grubości 6,5 mm. Bardziej tradycyjne kolory są również dostępne w formacie 120×120 i 60×120 cm o grubości 10 mm.

 

Źródło: Bozza

Dodaj komentarz

Instagram