Nowe urządzenia do prania Hisense z serii 5S działają niemal bezobsługowo!

Niedoprane, pogniecione, a może skurczone. Chociaż pranie to jeden z podstawowych domowych obowiązków, nie raz przyprawia o ból głowy. Każdorazowy dobór odpowiedniego programu do tkanin bądź zabrudzeń bywa uciążliwy szczególnie w natłoku codziennych zadań. Marka Hisense ma na to sposób! Jest nim nowa linia urządzeń pralniczych 5S. Wyposażona w inteligentne funkcje sprawia, że działają one niemalże bezobsługowo. 

Czyste i schludne ubrania to nasza wizytówka, dlatego warto postawić na urządzenie, które nie tylko usunie zabrudzenia, ale i zadba o ich materiał. Taka jest inteligentna pralka Hisense z serii 5S. To urządzenie najwyższej klasy energetycznej, dzięki czemu jego praca jest energooszczędna i efektywna, na czym skorzysta również Twój portfel. Pojemność bębna to 10,5 kg przy jego pełnym wypełnieniu. Nowy model Hisense wyposażony jest w aż 19 programów automatycznych, które ułatwią pranie. Wśród nich znajdziesz szybkie i intensywne programy 15- i 30-minutowe, program parowy oraz program antyalergiczny. Co więcej, pralka WF5S1045BW/PL obsługuje autorski system operacyjny marki – Connect Life. Jest on kompatybilny z aplikacją, która pozwala moniotorować i zarządzać pracą urządzenia przez smartfona.

 

 

Urządzenie, które wyręczy Cię z domowych obowiązków

Najnowszą pralkę Hisense wyróżniają innowcyjne funkcje, które znacząco ułatwiają codzienne obowiązki. Wśród nich jest funkcja automatycznego dozowania (Auto Dosing), dzięki której urządzenie automatycznie pobiera detergenty, dostosowując dawkę do wielkości załadunku, rodzaju tkanin oraz zabrudzenia. Pełne napełnienie zbiornika na płyn do prania i środek zmiękczający starcza na 24 cykle prania, czyli około miesiąc bezobsługowej pracy. A kiedy zbiorniki zostaną całkowicie opróżnione, urządzenie samo nas o tym poinformuje.

 

 

Model WF5S1045BW/PL jest kompatybilny z aplikacją Connect Life. Pozwala ona monitorować pracę urządzenia, kontrolować koszty energii, a także zdalnie ustawiać i zmieniać programy. Ale to nie jedyne jej zastosowanie. Nowa pralka Hisense wyposażona jest w inteligentny kreator programów Smart Wizard, z którego można skorzystać z poziomu aplikacji. Wybierając rodzaj materiału, kolor ubrań, stopień zabrudzenia oraz rodzaj plam, tworzymy spersonalizowany program piorący, dopasowany do własnych potrzeb. Urządzenie sam wybierze odpowiednią temperaturę, czas prania i ilość wody. Ta unikatowa kombinacja parametrów jest gwarancją skutecznego prania.

 

 

Aby zapewnić maksymalną efektywność urządzeń z linii 5S, producent wyposażył je w program SmartDry. Kończąc cykl prania, pralka automatycznie wysyła komunikat do suszarki bębnowej, która dobiera bęben do rodzaju załadunku i wstępnie podgrzewa bęben, pozwalając skrócić łączny czas prania i suszenia.

Sterylne urządzenie = sterylne pranie

Czyste ubrania zaczynają się od czystej pralki, dlatego nowy model został wyposażony w zwiększający skuteczność usuwania zabrudzeń natrysk Pure Jet oraz system parowy. Para dociera do trudno dostępnych miejsc, takich jak szuflada na detergenty czy uszczelka i dokładnie je dezynfekuje, ograniczając rozwój bakterii. Systematyczne korzystanie z programu czyszczenia bębna skutecznie eliminuje bakterie i wirusy oraz zapobiega ich powstawaniu, zachowując urządzenie sterylnie czyste.

Czyste i higieniczne ubrania z suszarką bębnową Hisense DH5S102BW/PL

W przeciwieństwie do pralek, suszarki bębnowe nie są tak powszechne w naszych domach. Z jednej strony nadal pokutuje niesłuszna opinia, według której to nieekologiczne urządzenia, z drugiej uważane są za zbędne – w końcu nadal chętnie korzystamy z tradycyjnych rozkładanych suszarek na ubrania. Model DH5S102BW/PL od Hisense zaprzecza obydwu tym stwierdzeniom. Nowość marki to urządzenie najwyższej klasy energetycznej, które zapewnia niskie zużycie energii. Suszarka jest wyposażona w duży bęben o pojemności 10 kg, która sprawia, że jej praca jest jeszcze bardziej efektywna. Tak jak pralka z tej samej linii, obsługuje ona system Connect Life i jest kompatybilna z aplikacją. Model DH5S102BW/PL wyposażony jest w 17 automatycznych programów, które zapewniają higienę i dbają o jakość ubrań.

Wyprasowane ubrania bez żelazka

Pralka bębnowa Hisense z serii 5S z powodzeniem zastąpi tradycyjną rozkładaną suszarkę na ubrania oraz żelazko, dzięki czemu zaoszczędzisz nie tylko czas, ale i miejsce. Urządzenie jest wyposażone w zapobiegający zagnieceniom program Anti Crease, który skutecznie zapobiega pozostawaniu ubrań w tej samej pozycji. Kiedy bęben przestaje się nagrzewać, co 5 minut będzie delikatnie obracany, aby ograniczyć powstające zagniecenia. Dzięki temu prasowanie ubrań po suszeniu nie będzie konieczne.

Z myślą o ochronie tkanin urządzenie posiada wbudowany czujnik, który monitoruje poziom wody resztkowej i temperatury. Dzięki temu Twoje ulubione ubrania będą zawsze bezpieczne podczas suszenia, a dodatkowo oszczędzisz czas i energię.

Odświeżanie ubrań na zawołanie

Nie każde ubranie wymaga intensywnego prania, a zbyt częste pranie może niekorzystnie wpływać na materiał. Abyś zawsze mógł cieszyć się czystą odzieżą, Hisense wyposażył swoją nową suszarkę bębnową w program jonizujący Ion Refreash. To specjalny program, stworzony z myślą o ubraniach, które wymagają odświeżenia bez konieczności ich prania. Program wykorzystuje jonizację, dzięki której ubrania będą czyste w 10 minut! A jeśli potrzebujemy szybkiego, ale skutecznego suszenia, należy wybrać program szybki 30’ (Quick 30’). Idealnie sprawdzi się do małego załadunku, pozwalając oszczędzić czas i energię.

Czyste i higieniczne ubrania

Czyste ubrania to nie tylko te, z których usuniemy zabrudzenia. O wiele ważniejsze jest usunięcie niewidocznych gołym okiem bakterii i wirusów. W celu zapewnienia skutecznej higieny, suszarka DH5S102BW/PL wyposażona została w program Allergy Care. Podczas suszenia wykorzystane jest gorące powietrze o bardzo wysokiej temperaturze, która usuwa nawet 99,9% coli i gronkowca złocistego bez wpływu na efekt suszenia. Program idealnie sprawdzi się dla alergików, małych dzieci bądź ubrań wymagających dodatkowej dezynfekcji.

Oszczędzaj czas i miejsce z pralko-suszarką Hisense WD5S1045BW/PL

Pralka i suszarka bębnowa to zestaw, który sprawdzi się w każdym domu. Instalacja obydwu urządzeń wymaga dużo miejsca, ale dobrze wiemy, że nie każdy może sobie pozwolić na jego przeznaczenie. Dla tych, którzy dysponują mniejszą ilością miejsca, marka Hisense również ma rozwiązanie. W ofercie nowej serii 5S znalazła się również pralko-suszarka. To urządzenia 2w1 pozwala oszczędzić miejsce bez pójścia na kompromis pod względem efektów. Model WD5S1045BW/PL ma klasę energetyczną D/A, co sprawia, że możesz korzystać ze wszystkich zalet pralko-suszarki przy znacznie mniejszym zużyciu energii niż dotychczas. Pojemność urządzenia pozwala na wypranie podczas jednego cyklu do 10 kg wsadu oraz suszenie do 6 kg wsadu. Obsługuje system operacyjny Connect Life i jest kompatybilne z aplikacją, która daje możliwość monitorowania pracy urządzenia oraz jego zdalnej obsługi, a także daje dostęp do funkcji Smart Wizard.

Urządzenie wyposażone jest w szereg funkcji, które ułatwiają codzienne obowiązki. Wśród nich znajdziesz programy pralnicze, takie jak: szybkie pranie (Quick Wash+) pozwalające na skuteczne pranie w 15 lub 49 minut, czy program prania parowego. Oprócz nich urządzenie oferuje również programy suszenia, m.in. program antyalergiczny, program szybki oraz odświeżanie parą. Pralko-suszarka z linii 5S od Hisense jest także wyposażona w inteligentną funkcję Auto Dosing oraz w program automatycznego czyszczenia bębna.

Źródło: Hisense

Dodaj komentarz

Instagram