Odśnieżanie – ciche i praktyczne urządzenia STIGA

Pozbawione kabli, ciche i praktyczne odśnieżarki STIGA sprawiają, że zimowa pielęgnacja ogrodu jest prosta, nawet w najzimniejsze miesiące w roku.

Oprócz piękna i magii zimy, którym towarzyszy często świąteczna atmosfera, zimowa aura może okazać się olbrzymim wyzwaniem dla ogrodów i innych przestrzeni na zewnątrz. Ważne jest zatem, aby dysponować odpowiednimi narzędziami, dzięki którym skutecznie stawisz czoła najzimniejszym miesiącom w roku. STIGA – wiodący europejski producent i dystrybutor maszyn oraz urządzeń ogrodniczych – oferuje wygodne i skuteczne rozwiązanie akumulatorowe, dzięki któremu skutecznie i wygodnie odśnieżysz podjazdy, ścieżki czy tarasy bez ich uszkadzania. Lekkie, praktyczne i niewymagające konserwacji oraz przyjazne dla środowiska. To idealne rozwiązanie w każdej zaśnieżonej przestrzeni.

Zimowe wyzwania

Opady śniegu nie zawsze muszą być obfite, aby stwarzały niedogodności – zwłaszcza gdy towarzyszy im gołoledź lub mokra i ciężka breja. Podczas dużych opadów zachodzi ryzyko zablokowania drzwi czy bram garażowych. Kiedy śnieg zamienia się w lód, na podjazdach i chodnikach często stosujemy sól, która może okazać się szkodliwa dla trawnika, roślin, a także domowych pupili. Sól może pozostawać w glebie przez lata, niszcząc przy tym trawę i inne rośliny.

Odśnieżarka ST 300e: perfekcyjna do małych ogrodów i podwórek

Intuicyjna w obsłudze i wygodna, automatyczna odśnieżarka to idealny towarzysz do odśnieżania niewielkich przestrzeni na zewnątrz. Odśnieża do 15 centymetrów świeżej pokrywy śnieżnej – perfekcyjnie sprawdzi się do usunięcia śniegu z patio, ścieżek czy schodów, utrzymując je bezpieczne i wolne od śniegu. Urządzenie zasilane jest akumulatorem ePower 48V zapewniającym maksymalną wydajność w temperaturze do -20°C. Odśnieżarka jest wytrzymała i niezawodna, a przy tym intuicyjna i prosta w obsłudze: włóż naładowany akumulator, złap za wygodny uchwyt i włącz. Potem już wszystko w Twoich rękach! Teleskopową konstrukcję dopasujesz do wzrostu użytkownika, a kierunek wyrzutu śniegu dostosujesz w każdym momencie. Teraz bez wysiłku poradzisz sobie ze świeżym śniegiem. ST 300e jest wyjątkowo kompaktowa i lekka, dzięki czemu przechowywanie urządzenia nie będzie problemem.

 

 

ST 700e: do większych przestrzeni i dłuższych sesji

Duże przestrzenie na zewnątrz wymagają uwagi przez cały rok. Odśnieżarka STIGA z serii 700 jest pomocnym urządzeniem podczas każdej zimy. Jest zasilana przez innowacyjny system dwóch akumulatorów, zdolny do współdziałania dwóch różnych ogniw ePower o różnym pojemnościach (od 4 do 7,5 Ah), pozwalając na maksymalne wykorzystanie mocy i dłuższy czas pracy. Odśnieżarka STIGA ST 700e jest intuicyjna w obsłudze, lekka i łatwa w ładowaniu. To idealny przyrząd do odśnieżania podjazdów, chodników, tarasów i ogrodów, sprawiający, że zrelaksowani będziemy cieszyć się naszymi podwórkami każdego dnia. Jasne podświetlenie LED zapewnia świetną widoczność nawet po zmroku lub podczas gorszej pogody. Wygodny uchwyt zapewnia maksymalny komfort i łatwość obsługi, a kierunek wyrzucanego śniegu możemy łatwo zmieniać za pomocą regulowanego komina. Dzięki temu zyskujemy pełną kontrolę nad miejscem, gdzie wyląduje wyrzucany śnieg, otrzymując tym samym komfortowy dostęp do drzwi, bram garażowych, a także pozostaniemy w zgodzie z sąsiadami. Składany uchwyt ułatwia przechowywanie urządzenia poza zimowym sezonem, nie zabierając przy tym wiele miejsca.

 

Źródło: Stiga

 

Dodaj komentarz

Instagram