Otul się futrem

Futrzane dodatki to niekwestionowany hit tej zimy. Niezwykle miękkie i miłe w dotyku wprowadzą do domu przytulną atmosferę i wizualnie ocieplą wnętrze.

Otul się futrem i rozsiądź się wygodnie na kanapie, a mróz i zawierucha za oknem nie zrobi na Tobie żadnego wrażenia. Futra oczywiście wybieramy sztuczne – są równie miłe w dotyku co prawdziwe, ciepłe, a także posiadają naturalny blask i realistyczne kolory. Co więcej, zazwyczaj nie trzeba zanosić ich do czyszczenia, tylko wystarczy wyprać samodzielnie.

Moda na futrzane dodatki

Do dekoracji mieszkania wybieramy futrzane poduszki, pledy, narzuty i dywany. Możemy pokusić się także o fotele tapicerowane futerkiem. Bardzo praktyczne będą te ze zdejmowalnym obiciem.

Modne są produkty w ponadczasowych, naturalnych odcieniach naturalnych futer, ale duże wrażenie robią także te w intensywnych kolorach jak pomarańczowy, koralowy, fioletowy czy radosny radosny living coral ogłoszony kolorem Pantone 2019 roku. Miłośnicy futer naturalnych stosują również farbowane – i już zupełnie nie wiadomo które jest prawdziwe, a które sztuczne.

Zdaniem architekta wnętrz:

Anna Koszela http://annakoszela.pl/

W swoich projektach lubię wykorzystywać futra – świetnie wpisują się w przestrzenie w stylu chalet, także w wersji de luxe. To dodatek, który idealnie prezentuje się przy kominku, dodaje przytulności i sprawia, że nawet w najmroźniejsze dni jest nam ciepło i przyjemnie.

 

Galeria propozycji zastosowania futer w mieszkaniu:

  • Niezwykle wygodna i miła w dotyku sofa Pack marki Edra. Miło się przytulić do wielkiego pluszowego misia, który stanowi jej oparcie. www.galeria.heban.pl

Tekst M. Ćwikła, zdjęcia serwisy prasowe firm

Dodaj komentarz

Instagram