Poczuj powiew ciepła w chłodny wieczór!

Nadejście wiosny to doskonała okazja do tego, aby więcej czasu spędzać na zewnątrz – na tarasie lub w ogrodzie. Niestety wiosna, choć ciepła, niesie ze sobą chłodniejsze wieczory, które mogą uniemożliwić cieszenie się świeżym powietrzem do późnych godzin. Można temu jednak zaradzić! Z pomocą przychodzą ogrzewacze ogrodowe!

Ogrzewacze ogrodowe służą do ogrzewania przestrzeni na zewnątrz, co jest zbawienne w chwili, gdy chcemy cieszyć się wiosenną aurą jeszcze dłużej. To właśnie dzięki nim i unoszącej się dookoła fali ciepła nie straszny nam chłód! Urządzenia są praktyczne i funkcjonalne, a ich nowoczesny i estetyczny wygląd stanie się dodatkową ozdobą ogrodu czy tarasu. Ogrzewacze ogrodowe gwarantują, że niska temperatura nie będzie już przeszkodą do błogiego lenistwa na świeżym powietrzu.

Ogrzewacze – Twoje towarzystwo na chłodne wieczory

Na rynku dostępnych jest wiele modeli ogrzewaczy, które można dobrać do własnych potrzeb. Warto zwrócić uwagę na tarasowy ogrzewacz powietrza APH-2070S od marki Activejet. Ogrzewacz oferuje trzystopniową moc ogrzewania, którą – w zależności od potrzeb i warunków – można regulować. Minimalna moc to 900 W, średnia – 1200 W a maksymalna wynosi 2100 W. Warto wspomnieć, że ogrzewacze stojące charakteryzują się wysoką stabilnością i uniwersalnością. Można ich używać praktycznie wszędzie, także na otwartej przestrzeni i przenosić bez problemu z miejsca na miejsce w zależności od potrzeb. Dodatkowo mają także możliwość regulowania czaszy ogrzewacza pod różnymi kątami. Ogrzewacz gwarantuje czyste ciepło – bez kondensatu, bez zapachu i zupełnie bezgłośne! Mało tego – ogrzewacz posiada ochronę przed wodą natryskową i bryzgami wody. Urządzenie nie porusza powietrza i kurzu, dzięki czemu jest przystosowane dla alergików.

 

 

Równie ciekawą propozycją jest tarasowy ogrzewacz powietrza APH-2070H od marki Activejet. Cechą charakterystyczną modelu jest możliwość zawieszenia, przez co doskonale sprawdzi się w miejscach zadaszonych. To doskonała alternatywa dla ogrzewacza stojącego, ponieważ można go zawiesić bezpośrednio nad stołem, co daje możliwość cieszenia się ciepłem nawet w chłodny wieczór! Ogrzewacz posiada zdalne sterowanie – w zestawie z urządzeniem sprzedawany jest pilot, który zapewnia intuicyjną i komfortową obsługę ogrzewacza na odległość. W zależności od potrzeb i warunków moc grzewczą urządzenia można regulować. Minimalna moc to 900 W, średnia – 1200 W a maksymalna wynosi 2100 W.

 

 

Warto zwrócić także uwagę na serię ogrzewaczy APH-1520 marki Activejet. Ogrzewacze dostępne są zarówno w formie stojącej jak i wiszącej. Dzięki niezwykle prostej technologii, promienniki nie wymagają żadnych prac konserwacyjnych, są zupełnie bezobsługowe w użytkowaniu i bardzo trwałe – posłużą około 5000 h. Karbonowy element grzewczy ma niemal 100 procentową skuteczność przemiany elektrycznej w ciepło, bez zbędnych strat energii. Ciepło z promienników nie „ucieka” w górę, a ogrzewa jedynie osoby oraz przedmioty, które znajdują się w linii prostej od źródła. Dzięki temu mamy precyzyjną kontrolę nad tym, co ogrzewamy. Ciepło promiennikowe jest bardzo ekologiczne i czyste. Ogrzewacze są jednymi z nielicznych bezemisyjnych źródeł ciepła. Nie występuje tu emisja CO₂, jakiegokolwiek dymu, pyłu, zapachu czy hałasów. Brak cyrkulacji ogrzanego powietrza oznacza brak efektu wzbijania kurzu, przez co są również przyjazne dla alergików. Ponadto powietrze nie jest przegrzane ani przesuszone, a promieniowanie podczerwone nie zawiera szkodliwego dla skóry promieniowania UV. Promienie podczerwone krótkofalowe są wykorzystywane np. w saunach, dermatologii czy neurologii, ponieważ uznaje się, że mają korzystny wpływ na skórę i organizm ludzki. Wszystko to powoduje, że promienniki są bezpieczne zarówno dla środowiska, jak i dla człowieka.

 

 

Musisz je mieć!

Jeśli chcesz, aby wiosenne chwile na świeżym powietrzu trwały jak najdłużej – postaw na ogrzewacze ogrodowe. Te funkcjonalne i nowoczesne urządzenia z pewnością spiszą się na medal sprawiając, że czas spędzony w ogrodzie, na tarasie czy na balkonie będzie mógł trwać znacznie dłużej!

Źródło: Activejet

Dodaj komentarz

Instagram