Przygotuj się na wakacje z Samsung AirDresser

Lekkie bluzki i zwiewne sukienki (często bardzo delikatne), ozdobione aplikacjami czy koralikami, to podstawa w letniej kobiecej garderobie. Na pewno nie powinno ich zabraknąć w walizce, gdy szykujesz się na urlop. Jak najlepiej je odświeżać, aby przetrwały w nienaruszonym stanie niejeden letni sezon? Niezastąpionym pomocnikiem będzie szafa parowa Samsung AirDresser.

Wakacyjna walizka wypełniona jest zazwyczaj ubraniami, które wymagają specjalnej pielęgnacji. Częste pranie, nawet ręczne, może spowodować utratę kolorów lub pierwotnego kształtu delikatnej odzieży, a jej prasowanie bardzo często nie jest wskazane. Idealnym rozwiązaniem jest innowacyjna szafa parowa Samsung AirDresser. To urządzenie w łatwy, szybki i skuteczny sposób pomoże przygotować ubrania na wyjazd i odświeżyć je po powrocie.

 

 

Kompleksowa pielęgnacja ubrań

Samsung AirDresser to wyjątkowa szafa parowa, która zadba o tkaniny – także te, które dotychczas wymagały oddawania do pralni. Podstawą działania urządzenia jest silny podmuch powietrza, który skutecznie usuwa z odzieży pyłki i kurz zatrzymując je na filtrach. Dzięki technologii JetSteam, wykorzystującej parę wodną, z ubrań skutecznie usuwane są zagniecenia, zarazki, bakterie oraz niektóre wirusy*. Dodatkowo, filtr dezodoryzujący oraz UV, pozwalają pozbyć się nieprzyjemnych zapachów, którymi mogły przeniknąć ubrania. Letnia odzież po wyjęciu z AirDresser będzie higienicznie czysta, pachnąca i wygładzona – gotowa do spakowania na wyjazd. Jeśli okaże się, że któraś z urlopowych rzeczy nie zdążyła wyschnąć na czas pakowania, sytuację uratuje funkcja suszenia dostępna w AirDresser. Dzięki szafie parowej nie tylko oszczędzisz czas, ale także będziesz mieć pewność, że zadbasz o ubrania w bezpieczny dla nich sposób.

 

 

W trosce o maksymalny komfort

Obsługa szafy odświeżającej Samsung jest niezwykle wygodna, dzięki intuicyjnemu panelowi sterowania AI Control oraz aplikacji SmartThings**. Aplikacja umożliwia zdalne sterowanie urządzeniem. Pamiętaj jednak, aby ubrania które potrzebne będą wieczorem umieścić w szafie przed wyjściem z domu. W razie wątpliwości dotyczących wyboru programu, w trybie Moja Szafa dostępnym bezpośrednio w aplikacji, znajdują się praktyczne podpowiedzi. Aplikacja SmartThings wysyła również na telefon powiadomienia o etapach pracy urządzenia. Co więcej, jeśli naniesiesz kilka kropli perfum na chusteczkę i umieścisz ją w szufladzie FreshFinish, podmuch powietrza przeniesie zapach na ubrania. Dzięki temu będą nie tylko dokładnie odświeżone, ale także nasiąknięte twoim  ulubionym zapachem.

Samsung AirDresser zadba nie tylko o odświeżaną w nim odzież, ale także o pomieszczenie, w którym się znajduje. Wystarczy otworzyć drzwi szafy i uruchomić funkcję RoomCare, aby zapachy i wilgoć z garderoby, korytarza czy salonu zostały skutecznie pochłonięte.

Źródło: Samsung

Dodaj komentarz

Instagram