Rozbudza rano, relaksuje wieczorem – oto jak ważną rolę w naszej codzienności odgrywa umywalka

Oto prawdziwie wszechstronny element wyposażenia łazienki – umywalka, która spełnia jednocześnie bardzo wiele funkcji. To właśnie przy niej wykonujemy wiele codziennych czynności higienicznych: od porannego mycia zębów po wieczorne przygotowywanie się do wyjścia lub do snu. Nie należy przy tym zapominać o ogromnej roli oświetlenia przy umywalce, a także istocie kolorów w łazience czy rodzaju mebli.

Przemyślana organizacja łazienki, w tym funkcjonalne meble, podświetlane lustra i ceramika w indywidualnie dobranym kształcie i kolorze sprawiają, że umywalka staje się ulubionym miejscem w łazience, a jednocześnie spełnia wszystkie wymagania dotyczące funkcjonalności. Projektując strefę umywalki musimy odpowiedzieć sobie na kilka ważnych pytań: ile osób będzie z niej korzystać i jakie są ich oczekiwania? Czy będą korzystać z łazienki w tym samym czasie, czy może godziny korzystania będą różne? 

 

 

Jedną z kolekcji, która spełnia niemal wszystkie wymagania, jest Subway 3.0. Kompaktowe umywalki pojedyncze o rozmiarach od 37 cm są idealne do mniejszych łazienek jednoosobowych lub gościnnych, podczas gdy duża umywalka podwójna o długości 1,3 m jest wystarczająco przestronna, aby mogły z niej korzystać jednocześnie dwie osoby. Jest to najważniejszy punkt w rodzinnej łazience. Głębokie umywalki i szerokie półki zapewniają łatwość użytkowania i sprawiają, że Subway 3.0 jest wyjątkowo funkcjonalną kolekcją. Meble dostępne są zarówno w ponadczasowych, naturalnych odcieniach, jak i mocnych, modnych kolorach, które tworzą wyjątkową atmosferę. A meble z kolekcji Subway 3.0 zapewniają dodatkowo dużą przestrzeń do przechowywania. Można wyposażyć je w oświetlenie wewnątrz szuflad, które włącza się automatycznie po ich otwarciu oraz oświetlenie podłogowe LED z funkcją emotion, zapewniającą nastrojowe efekty świetlne.

 

 

Delikatne formy i zdecydowane kolory

Dla każdego, kto szuka indywidualnego wyglądu, umywalki z kolekcji Artis i Loop & Friends są idealnym wyborem. Piękne kolory i ponadczasowe kształty sprawiają, że umywalka staje się ulubionym miejscem, które doskonale odzwierciedla osobowość użytkownika. Dzięki nowym odcieniom umywalek z kolekcji Artis: Indian Summer, Sage Green, Rust i Bordeaux, czy też matowym kolorom z kolekcji Loop & Friends umywalka staje się prawdziwą wizytówką domu i wyznacznikiem stylu. Pasujące do ceramiki szafki pod umywalkę z kolekcji Legato z opcjonalną listwą oświetleniową LED stanowią dodatkowy atut. A dla tych, którzy lubią odważne rozwiązania mamy propozycję: dzięki szerokiej gamie intensywnych kolorów szafek Finion i połączeniu ich z kolekcją Artis BiColour możemy uzyskać zaskakujące efekty.

 

 

Odpowiednie oświetlenie na każdą okazję

Idealnie dopasowane lustro nadaje strefie umywalki ostateczny szlif. Wyzwaniem jest zapewnienie, aby było ono wielofunkcyjne i ułatwiało zarówno poranną rutynę, jak i wieczorny relaks. Lustra z podświetleniem LED, które płynnie przechodzą między różnymi poziomami jasności i kolorów, spełniają wszelkie możliwe wymagania. Funkcjonalność i nastrojowe efekty świetlne są łatwe do sterowania za pomocą zintegrowanego czujnika dotykowego lub opcjonalnie za pomocą aplikacji.

 

Źródło: Villeroy & Boch

Dodaj komentarz

Instagram