Stwórz wyjątkowy nastrój na zewnątrz i wewnątrz, dzięki nowym produktom i funkcjom Philips Hue

Dodaj odrobinę elegancji przestrzeni wokół domu dzięki nowemu kinkietowi Inara, w stylu retro, wyposażonemu w filamentową żarówkę.

Upiększ ogród lub werandę zewnętrzną lampą stojącą Calla wykonaną ze stali nierdzewnej i stwórz wymarzony nastrój w dowolnym momencie.
Wyczaruj relaksującą lub romantyczną atmosferę w domu, dzięki delikatnej poświacie, przy pomocy nowych efektów Świeca oraz Kominek, dostępnych w aplikacji Philips Hue.

Światowy lider branży oświetleniowej, przedstawia nową linię inteligentnych produktów i funkcji oświetleniowych Philips Hue, które pomagają tworzyć idealną atmosferę zarówno zewnątrz, jak i wewnątrz domu. Premierowy kinkiet zewnętrzny z filamanetem Inara oraz zewnętrzna lampa stojącą Calla, a także nowe efekty w aplikacji Philips Hue mogą uatrakcyjnić każdą sytuację, niezależnie od tego czy bawisz się z przyjaciółmi na patio, czy spędzasz romantyczny wieczór w salonie.

Rozświetl swój ogród lampami zewnętrznymi

Nowy kinkiet zewnętrzny z filamentem Inara przenosi dekoracyjne walory żarówki Filament z wnętrz do przestrzeni wokół domu. Czarna latarnia w stylu retro łączy wszystkie smart funkcje Philips Hue z tradycyjnym wzornictwem. Przyciemniane, ciepłe białe światło stworzy intymny nastrój zarówno na patio, jak i werandzie, kiedy tylko tego potrzebujesz.

 

 

Kolejnym nowym produktem z linii oświetlenia zewnętrznego jest wykonana ze stali lampa stojąca Calla, która idealnie oświetli każdą ścieżkę na podwórku. Jej białe lub kolorowe światło stworzy przyjazny nastrój u progu domu i pomoże odnaleźć drogę w ciemności. Lampa ma niespełna 25 centymetrów wysokości, więc bez trudu można umieścić ją w kwiatach lub ustawić wśród roślin i drzew, aby stworzyć prawdziwie wyjątkową atmosferę. Lampa pochodzi z kolekcji niskonapięciowego oświetlenia, które charakteryzuje się niezwykle łatwą rozbudową i konfiguracją nowych elementów. Lampę wystarczy podłączyć za pomocą znajdującego się w zestawie przedłużacza do istniejącej niskonapięciowej instalacji Philips Hue.

 

 

Inteligentne oświetlenie zewnętrzne Philips Hue oferuje wszystkie zalety systemu Hue i jest odporne na zmieniające się warunki atmosferyczne. Światła można przyciemniać, by stworzyć idealną atmosferę oraz sterować nimi z wykorzystaniem aplikacji Philips Hue, pilota, głosu lub zewnętrznego czujnika ruchu. Można również podłączyć inteligentne oświetlenie zewnętrzne do mostka Philips Hue Bridge, aby korzystać ze sprytnych automatyzacji – na przykład ustawić światła tak, aby włączały się, gdy domownik(-wniczka) zbliża się do posesji albo by naśladowały jego (jej) obecność, kiedy jest poza domem.

Nowe efekty na przytulne wieczory i romantyczne kolacje

W pierwszym kwartale 2022 r. do aplikacji Philips Hue zostaną dodane nowe efekty. Pierwsze z nich to Świeca oraz Kominek, naśladujące łagodną poświatę naturalnego światła świecy i przytulnego ciepła kominka. Pomogą one stworzyć wymarzony nastrój na romantyczną kolację lub wieczorny relaks na kanapie. Dla pełni wrażeń warto wykorzystać je w połączeniu z taśmą LED gradient, tubą LED Play gradient, bądź stołową lub podłogową lampą Signe gradient.

„Philips Hue oferuje najbardziej zaawansowane i spersonalizowane inteligentne oświetlenie zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Nieustannie opracowujemy nowe funkcje w aplikacji Hue – od budujących nastrój w całym pomieszczeniu kompozycji świetlnych, po nowe efekty, jak Świeca i Kominek. To właśnie one w połączniu z konkretnymi modelami lamp pomagają użytkownikom stworzyć niezwykłą atmosferę”, podkreśla Jasper Vervoort, Business Leader Philips Hue w firmie Signify.

Wraz z nieustanną ewolucją technologii Hue, nowe generacje lamp mają coraz większe możliwości w porównaniu z poprzedni modelami. Efekty Świecy i Kominka wykorzystują te możliwości oraz są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami Philips Hue obsługującymi protokoły Zigbee i Bluetooth.

Nowe urządzenia są dostępne w Polsce od lutego 2022 roku:

Philips Hue White Kinkiet zewnętrzny z filamentem Inara (kolor czarny): 645 zł (sugerowana cena detaliczna).
Philips Hue White and color ambiance Lampa zewnętrzna stojąca Calla (stalowa): 455 zł (sugerowana cena detaliczna).

Źródło: Philips Hue

Dodaj komentarz

Instagram