Stylowe kwietniki z Jedynką

Piękne kwiaty zasługują na wyjątkową, podkreślającą ich urok oprawę. Z emalią Jedynka z łatwością wyczarujesz dla nich niebanalne kwietniki w oryginalnych kolorach, które będą przykuwać wzrok. W efekcie zasadzone w nich rośliny będą prezentować się jeszcze bardziej kwitnąco.

Drewniane skrzynki naturalnie wpisują się w scenerię balkonu. Wypełnione barwnymi kwiatami będą  wyjątkowo gustowną ozdobą parapetu, szczególnie gdy przemalujemy je na atrakcyjny kolor emalią Jedynka Deco&Protect Drewno i Metal. Skrzynia w mahoniowym wydaniu będzie stylowo komponować się z czerwienią kwiatów i ze smakiem urozmaici balkonową aranżację.

 

 

Pomysłową alternatywę dla tradycyjnych donic mogą stanowić drewniane taczki ogrodowe. W wyrazistym, ciemnoniebieskim kolorze będą wyglądać jeszcze bardziej efektownie na tle otaczającej je zieleni, tworząc bajkową kompozycję, od której po prostu nie można oderwać oczu.

 

 

Nawet niepozorny pojemnik można przemienić w dizajnerski kwietnik, jeśli tylko nadamy mu ciekawy odcień czy wzór. Urokliwą dekoracją przestrzeni będą na przykład zwykłe metalowe puszki po farbie pomalowane emalią Jedynka Deco & Protect Drewno i Metal. Różne kolory wyznaczą radosny styl kwietników, a motyw w kropki doda im wizualnej lekkości i wdzięku.

 

Źródło: Jedynka

Dodaj komentarz

Instagram