Taras w jesiennej odsłonie

Otul się i odetchnij świeżym powietrzem – wraz z nadchodzącą jesienią wcale nie musisz rezygnować z czasu spędzanego na swoim balkonie lub tarasie. Nastrojowe produkty do aranżacji tarasu, starannie wybrane przez stylistki WestwingNow.pl, pozwolą Ci się zrelaksować oraz spędzić coraz dłuższe wieczory w komforcie i cieple.

Komfort i ciepło na świeżym powietrzu

Wybrane meble i dodatki umilą czas spędzany na świeżym powietrzu i dostarczą ciepła. Znajdziesz tu biokominki, latarenki, lampy LED, dekoracje, zestawy mebli i wiele innych produktów, które po sezonie możesz przenieść do domu i zaaranżować nimi wnętrze!

Przytulne pledy

Jesienne wieczory są chłodne. Żeby nie zmarznąć, pamiętaj o bawełnianym pledzie, którym możesz się okryć albo przystroić nim siedziska.

 

 

Biokominki, które pokochasz

Zalet biokominków nie ma końca. Możesz je ustawić w dowolnym miejscu, ponieważ nie potrzebują podłączenia do szybu kominowego. Do wytworzenia płomienia stosuje się bioetanol – ekologiczne, spalające się bezdymnie paliwo.

Miękkie poduszki

Wyściel miękkimi poduszkami krzesła i ławki – meble tarasowe staną się jeszcze bardziej przytulne i komfortowe. Ozdobne frędzle dodają im radosnego uroku!

Latarenki, które dodają uroku

Elegancka latarenka pięknie eksponuje światło. Co prawda, nie oświetla tak solidnie jak lampy, ale jest idealnym wyborem na stół lub balustradę. Efektownie prezentuje się w towarzystwie innych latarenek – można ustawić kilka identycznych modeli lub różniących się wielkością czy kolorem.

 

 

Dywany na każdą pogodę

Dywany, użytkowane na zewnątrz, muszą być odporne na warunki atmosferyczne. Te z naszej kolekcji są syntetyczne, dlatego dobrze znoszą wilgoć, nie tracą kolorów pod wpływem słońca i łatwo je czyścić.

 

 

Dekoracje roślinne, nie tylko na jesień

Sprawią, że taras niezależnie od sezonu będzie zawsze zielony i przytulny. W selekcji znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości sztucznych roślin. Włożone w piękną doniczkę, będą cieszyć oko swymi odcieniami zieleni przez całą jesień, i jeszcze dłużej!

Źródło: Westwing

Dodaj komentarz

Instagram