Wnętrza skrojone na miarę – znamy wyniki konkursu Creator

Zobaczcie prace Absolwentów Creatora, które zwyciężyły w zimowej edycji konkursu na najlepszy projekt przestrzeni mieszkalnej w 2022r.

Zwyciężczynie to: Monika Wieczorek z Wrocławia, Agnieszka Gasińska z Warszawy i Monika Żmudzka z Krakowa.

Interesujesz się stylizacją wnętrz? Pomagasz znajomym dekorować ich mieszkania? Jeśli tak, to być może zainteresują Cię certyfikowane szkolenia z projektowania wnętrz, po których uzyskasz tytuł projektanta. Zajęcia odbywają się stacjonarnie i online.

Monika Wieczorek

Z wykształcenia jestem farmaceutką, natomiast projektowanie wnętrz jest moją wielką pasją i możliwością wykorzystania artystycznego zacięcia oraz kreatywności. Od wielu lat mieszkam we Wrocławiu, gdzie wciąż fascynują mnie bogate zdobienia tutejszych kamienic. Odpoczywam jednak najbardziej otoczona przyrodą, dlatego bardzo cenię wykorzystanie naturalnych materiałów we wnętrzach.

Opis projektu

,,Elegancki minimalizm” to mieszkanie dla pary przedsiębiorców, która uwielbia elegancję, minimalizm, styl francuskich kamienic i charakterystyczne dodatki. Wnętrze jest jasne i spójne, a abstrakcyjne wzory na dywanie i obrazy przyciągają wzrok. Specjalnie wydzielony obszar łączący kuchnię, jadalnię i salon pozwala im oddawać się gotowaniu i spędzać czas ze znajomymi, z którymi kochają grać w planszówki.

Strefa garderoby w hallu umożliwia przechowywanie dużej ilości rzeczy.

 

 

 

Agnieszka Gasińska

Na co dzień jestem Dyrektorem działu prawnego w prywatnej firmie, jednak od zawsze sztuka i wnętrza były bliskie mojemu sercu. W wolnych chwilach maluję krajobrazy śródziemnomorskie. Uwielbiam dalekie podróże i taniec.

Dosyć dawno odkryłam w sobie pasję do projektowania wnętrz, a na spełnianie marzeń nigdy nie jest za późno, dlatego zdecydowałam się wziąć udział w Kursie CREATOR, który kształci specjalistów w dziedzinie projektowania wnętrz.

Na wnętrza patrzę jak na obraz, który trzeba pięknie namalować.

Zaprojektowałam apartament inspirując się stylem nowojorskim z przeznaczeniem dla pary, która ceni sobie wygodne, funkcjonalne, ale również eleganckie i luksusowe wnętrze.

Opis projektu

Mieszkanie w stylu nowojorskich autorstwa p. Agnieszki Gasińskiej to wnętrze dla pary 40+, która spędza dużo czasu w podróży i ceni sobie wygodę oraz funkcjonalność. Stawiają na elegancję, duże przestrzenie i meble z materiału o wysokiej jakości.

 

Lubią jasne odcienie przetykane wyrazistymi wzorami i fakturami, a sypialnię wymarzyli sobie w chłodniejszych odcieniach.

 

 

Monika Żmudzka

Z wykształcenia jestem architektem i pracuję w zawodzie ponad 20 lat, ale do tej pory nie wykonywałam projektów aranżacji wnętrz.

Ostatnio wróciłam też do malowania obrazów i powrócił temat kursu „Creatora”, który 3 lata temu poleciła mi moja przyjaciółka. Pomysł z kursem okazał się być trafiony, a projektowanie wnętrz pasjonującym zajęciem. Najbardziej zafascynowało mnie to, że projektowanie wnętrza to przede wszystkim podążanie za historią życia i oczekiwań inwestora. I ta historia właśnie buduje projekt, który zainicjowany pewnymi decyzjami projektowymi podjętymi na początku zaczyna „żyć własnym życiem”. To dla mnie bardzo ciekawe doświadczenie zawodowe.

Opis projektu

Inwestor Pan Piotr. Etnograf, zafascynowany kulturą Indian, a szczególnie metafizycznym wymiarem ich życia. Ważne dla niego jest, by w zimowe miesiące, gdy mieszka w Polsce mógł doświadczać iluzji płonącego ogniska. Dobrze się czuje w otoczeniu drzew. Sercem mieszkania ma być niewielkie pomieszczenie przeznaczone na relaks i medytację. Pan Piotr zbiera przedmioty etniczne i chciałby część z nich wyeksponować. Mieszkanie ma być niepowtarzalne.

 

 

Decyzje projektowe

Strefa wejścia została zaakcentowana szklaną ścianą z zatopionym motywem grafiki drzewa. Sercem zaprojektowanego mieszkania jest symboliczne drzewo. Promienie nastrojowego światła wydostają się na zewnątrz, poprzez szczeliny w korze, oświetlając resztę pomieszczeń.

Klimat mieszkania tworzą materiały o szlachetnych, naturalnych teksturach jak panele i spieki kwarcowe, a także oryginalne meble, loftowe lampy i akcenty etniczne.

 

 

Więcej szczegółów na www.creator.net.pl i www.creatorkursy.pl

Źródło: Creator

Dodaj komentarz

Instagram