ClickUp! – nowoczesny system aranżacji ogrodu na każdą porę roku

Gardena ClickUp! to wszechstronny system dekoracyjny, który zainstalujemy zarówno w ogrodzie, jak i na balkonie czy tarasie. W tym sezonie linia została poszerzona o dodatkowe elementy, takie jak mocowanie balkonowe, lampę solarną, pochodnię kulę oraz basen dla ptaków, które sprawią, że nasze zieleńce będą jeszcze piękniejsze, niezależnie od pory roku.

Uniwersalny system Gardena ClickUp! możemy używać i wygodnie modyfikować przez cały rok. Wytrzymały trzonek z drewna modrzewiowego z certyfikatem 100% FSC® oraz wymienne elementy takie jak: hotel dla owadów, karmnik dla ptaków, deszczomierz czy pochodnia sprawiają, że przestrzeń stanie się bardziej atrakcyjna, a do naszych ogrodów chętniej przybędą pożyteczne owady i ptaki. Seria ClickUp! została rozszerzona o trzy dodatkowe elementy oraz specjalne mocowanie balkonowe, które idealnie sprawdzi się na zielonych balkonach czy tarasach, także w środku miasta.

Wszystkie elementy Gardena ClickUp! wykonano z wysokiej jakości trwałych i mrozoodpornych materiałów, które łatwo utrzymać w czystości. Dzięki praktycznemu łącznikowi zatrzaskowemu One-Click połączenie elementów jest proste i szybkie. System objęty jest aż 5-letnią gwarancją.

 

 

Zaaranżuj swój balkon

Dzięki mocowaniu balkonowemu ClickUp! możesz wygodnie aranżować miejską przestrzeń i odpoczywać w obecności ptaków czy owadów. Mocowanie zostało wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i można zainstalować je na niemal każdej balkonowej barierce – kwadratowej (o przekroju od 1-6 cm) lub okrągłej (o średnicy do 5 cm). Wystarczy jedno kliknięcie, aby stabilnie i pewnie połączyć elementy systemu.

Dodaj odrobinę blasku

Nowa lampa solarna ClickUp! zapewni idealne oświetlenie podczas spotkań z bliskimi czy chwili relaksu przy książce. W ciągu dnia ładuje się energią słoneczną, a po zmroku zapewnia nastrojowe światło przez co najmniej sześć godzin. Lampę można łatwo włączyć i wyłączyć za pomocą przycisku. Jej nowoczesny design sprawia, że bez problemu wpasuje się w każde otoczenie. Urządzenie jest również odporne na mróz, dzięki czemu można je wykorzystać do stworzenia efektownej dekoracji, nawet zimą.

Osoby, którym zależy na stworzeniu przytulnej atmosfery z pewnością pokochają nową pochodnię kulę ClickUp! Pasuje do różnej wielkości świec i zawiera regulowaną podstawkę, która umożliwia nie tylko umieszczenie świecy w wybranym miejscu, ale także regulację jej sposobu palenia się, tak aby płomień był zawsze dobrze widoczny. Szklana, nowoczesna pokrywa chroni przed deszczem i wiatrem zapewniając cudowny nastrój nawet w pochmurne dni.

 

 

Zadbaj o ptasich przyjaciół

Niezależnie od pory roku możemy zapraszać ptaki do naszych ogrodów czy na tarasy i balkony. Basen dla ptaków ClickUp! pomoże zapewnić im prawdziwą oazę, w której będą mogły się napić i ochłodzić w ciepłe dni. Wróble, sikorki czy rudziki wykorzystują go przez cały rok. Element systemu posiada średnicę 25 centymetrów i wyróżnia się stylowym, minimalistycznym wyglądem.

W ramach serii ClickUp! cały czas dostępne są również inne elementy, takie jak: trzonek, hotel dla owadów, karmnik dla ptaków, deszczomierz, pochodnia i doniczka na kwiaty – dzięki temu system możemy dowolnie modyfikować i używać przez cały rok.

 

Źródło: Gardena

Dodaj komentarz

Instagram