Czas dla siebie! Łazienka Twoją oazą relaksu!

– Zdrowie: więcej niż styl życia

– Odpoczynek: przemiana łazienki w miejsce odosobnienia

– Łagodność: SensoWash® zapewnia optymalną higienę

Zdrowie fizyczne i psychiczne to najważniejsze kwestie. “W ostatnich latach zdrowie mocno zakorzeniło się w naszej świadomości jako podstawowa wartość i stało się synonimem wysokiej jakości życia” – mówi dokument z 2021 r. przygotowany przez Zukunftsinstitut – Instytut Badań nad Przyszłością – opisujący ten trend. “Podstawą tego trendu jest dobre samopoczucie – pojęcie, które obejmuje nie tylko relaks, ładowanie baterii i dobre samopoczucie, ale także nasz dobrostan fizyczny i psychiczny.

 

 

Czas dla siebie w łazience

Coraz więcej osób zaczyna doceniać wartość, jaką ma przede wszystkim dobre zdrowie psychiczne. Według Zukunftsinstitut1, istnieje tendencja do normalizacji świadomego przyznawania się do emocji i wyrażania ich. Podobnie, mindfulness, medytacja i proaktywny “czas dla siebie” pomagają w osiągnięciu harmonii ciała i umysłu.

Łazienka jest idealnym miejscem do przyjemnego spędzania czasu, ale także do dbania o siebie. To jedno z niewielu miejsc, w których możemy pobyć naprawdę sami. W tym kontekście mówimy o łazience jako o nowym salonie.

 

 

Ucieczka od codzienności w prywatną strefę spa

Jeśli chcesz się maksymalnie zrelaksować, przygaś światło, zapal świece, zamknij drzwi na klucz, a telefony komórkowe i tablety połóż do innego pomieszczenia. Gorąca kąpiel lub ciepły prysznic z użyciem produktów do kąpieli lub żeli pod prysznic z olejkami eterycznymi po prostu zmyje z Ciebie stres – i nie zapomnij o łagodnej muzyce. Rośliny jeszcze bardziej obniżają poziom stresu i poprawiają nastrój. Funkcja hydromasażu, dostępna opcjonalnie w wannach Duravit z serii Happy D.2 Plus i Duravit No.1, pomaga pozbyć się stresu w codziennym życiu.

 

 

SensoWash®: toaleta przekształcona w miejsce dobrego samopoczucia

Również sama toaleta może przyczynić się do poprawy samopoczucia. Dlaczego nie zmaksymalizować komfortu podczas codziennych rytuałów? Toaleta z funkcją mycia SensoWash® firmy Duravit, będąca połączeniem toalety i bidetu, oferuje delikatną i komfortową higienę.

Czysta woda to idealny sposób na delikatne, wysoce higieniczne mycie. Woda, znacznie delikatniejsza i trwalsza niż papier toaletowy, usuwa bakterie, pobudza krążenie i jest łagodna dla skóry, a przy tym zapewnia przyjemne orzeźwienie. SensoWash® wykorzystuje czystą wodę do prostej i prozdrowotnej.

 

Źródło: Duravit

Dodaj komentarz

Instagram