Urok polnych kwiatów

Są niezwykle delikatne i wiotkie. Pną się w górę na swych cieniutkich łodyżkach, by złapać jak najwięcej promieni słonecznych. Ich siła tkwi w ilości. W masie czują się dobrze i pewnie. Choć tworzą wielobarwny dywan, wszystkie do siebie pasują i uzupełniają się. Zaprośmy polne kwiaty do domu. Wniosą szczyptę radości.

Drobne, polne kwiaty to typowo kobiece wzory. Są subtelne i delikatne. Wnoszą ze sobą do domu ciepło i radość, ale i nutę sentymentu. Przywodzić mogą na myśl babciny dom, wiejskie chaty. To idealne wzory pasujące do stylu vintage, ale bardzo chętnie wykorzystywane są również w nowoczesnych wnętrzach. Wystarczy poduszka lub zasłona w polne kwiaty, by w pokoju od razu zrobiło się milej i przytulniej. Takie wzory szczególnie polecane są w sypialni. Tworzą przyjemny nastrój sielanki i spokoju, falujących na wietrze łąk, ciszy i spokoju. Polne kwiaty zwykle pojawiają się na jasnym tle, które ładnie je podkreśla i nadaje szczególnego uroku. Idealne tkaniny, na których sprawdzą się te kobiece wzory, to przede wszystkim te naturalne jak len, bawełna i wełna.

Galeria inspiracji polnymi kwiatami:

  • Talerz i imbryk z kolekcji Flower Line Manufaktury w Bolesławcu, dekoracja EO35. Talerz w cenie 41,60 zł, imbryk – 99,20 zł. www.polish-pottery.com.pl

 

Tekst M. Ćwikła, zdjęcia serwisy prasowe firm

Dodaj komentarz

Instagram