Delikatne, funkcjonalne i wszechstronne – oto udoskonalone umywalki z kolekcji Architectura

Architectura to kompleksowa kolekcja Villeroy & Boch, której nowoczesne kształty oraz atrakcyjne ceny doskonale sprawdzają się przy realizacji szerokiej gamy projektów, zarówno publicznych, jak i prywatnych.

Głównym elementem kolekcji są umywalki, występujące w trzech kształtach: okrągłym, owalnym i prostokątnym. Możliwe są także trzy rodzaje ich instalacji: stawiane na blacie, wpuszczane w blat oraz podblatowe. Projekt umywalek został odświeżony, dostostosowując się do aktualnych trendów wnętrzarskich, potrzeb rynku oraz wymagań projektantów wnętrz i architektów. Zaowocowało to lżejszymi, delikatniejszymi umywalkami o wąskich krawędziach i wyraźnych liniach. Wszystkie modele są dostępne w kolorze White Alpin, opcjonalnie z niezwykle łatwą w pielęgnacji powierzchnią CeramicPlus, a także w wersji z przelewem lub bez.

 

 

Nowe umywalki Architectura – stawiane na blacie i podblatowe, charakteryzują się ściankami o grubości zaledwie 16 mm, co podkreśli minimalistyczny wystrój łazienki i jej elegancję. Okrągłe wersje umywalek zostały natomiast powiększone tak, aby pomieścić większą ilość wody, dzięki czemu stały się jeszcze bardziej funkcjonalne. Odświeżenie kolekcji dotyczy także umywalek wpuszczanych w blat, które zostały wyposażone w półkę na baterię. Dzięki temu możliwy jest montaż standardowej baterii, a sama ceramiczna półka jest wyjątkowo łatwa w czyszczeniu. Wszystkie umywalki można łączyć z meblami łazienkowymi z serii Legato Villeroy & Boch.

 

 

Nowe umywalki Architectura zostały zaprojektowane tak, aby odzwierciedlać aktualne trendy w projektowaniu wnętrz. Mają atrakcyjny i nowoczesny design, jednocześnie charakteryzują się doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Kolekcja łazienkowa Architectura oferuje różnorodność aranżacji i pozwala indywidualnie i profesjonalnie zaprojektować każdą łazienkę.

 

Źródło: Villeroy & Boch.

Dodaj komentarz

Instagram