Kolekcja tapet panoramicznych Leroy Merlin. Obrazy na ścianie

Często pragniemy, aby dekoracja ściany w naszym domu była wyjątkowa i zachwycała za każdym razem, gdy na nią spojrzymy. Co prawda wybór elementów wykańczających powierzchnię ścian jest ogromny, ale w większości są to elementy powtarzalne: boazerie, panele drewniane i tapicerowane, płyty kamienne itp. Można oczywiście pokusić się na stworzenie niepowtarzalnego muralu czy malowidła ściennego, ale realizacja takiego dzieła jest skomplikowana i kosztowna.

Doskonałą alternatywą dla osób poszukujących wyjątkowej, a jednocześnie prostej do ułożenia dekoracji ściany jest tapeta panoramiczna. Od tapet tradycyjnych różni ją to, że każdy jej bryt jest nieco inny. Ułożone razem tworzą jeden obraz ozdabiając całą powierzchnię ściany. To nowość na rynku dekoracji, dzięki której można niewielkim wysiłkiem stworzyć oryginalne wnętrze lub podkreślić jego charakter lub styl.

 


 

Nowa kolekcja tapet panoramicznych Leroy Merlin zawiera wzory w różnych stylach i motywach. Można w niej znaleźć wyrafinowaną grafikę w stylu japandi, delikatne desenie kwiatowe charakterystyczne dla stylu country, bogactwo, tak lubianych, motywów roślinnych czy wyrafinowaną prostotę minimalistycznych wzorów imitujących cegłę, kamień czy marmur. Cena kompozycji składającej się z 3 brytów wynosi 199 zł, a z 7 brytów 329 zł.  

 

 

Tapety panoramiczne kładzie się dokładnie tak samo jak każdą inną tapetę na flizelinie. Ścianę należy posmarować klejem, a następnie układa bryt za bratem. Nawój na rolce jest oznaczony linią przerywaną w miejscu przecięcia. W zależności od tego jaki zestaw wybierzemy, otrzymujemy 3 lub 7 brytów o szerokości standardowej  tapety  53 cm i długości 280cm. Tapetę panoramiczną zrywa się ze ściany analogicznie jak tapetę na flizelinie czyli odrywa od dołu ściany  bez mozolnego skrobania. Innymi słowy: wygoda układania jak w przypadku klasycznej tapety, a efekt końcowy – eleganckiego muralu.

 

Źródło: Leroy Merlin

Dodaj komentarz

Instagram