Najnowsza lodówka LG z serii Signature Kitchen Suite z innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie przechowywania żywności

Debiutująca na targach KBIS 2022 lodówka premium o szerokości 120 centymetrów z drzwiami typu French Door zapewnia elastyczność przechowywania produktów, precyzyjne sterowanie temperaturą i wygodę użytkowania.

Na targach Kitchen & Bath Industry Show (KBIS) 2022, odbywających się stacjonarnie w Orlando na Florydzie w USA w dniach od 8 do 10 lutego, firma LG Electronics (LG) zaprezentowała najnowszą lodówkę z drzwiami typu French Door z serii Signature Kitchen Suite. Jest to najnowsza propozycja LG z segmentu premium urządzeń kuchennych do zabudowy. Lodówka o szerokości 120 centymetrów z francuskimi drzwiami oferuje elastyczność i wygodę przechowywania produktów dzięki szufladzie o regulowanej temperaturze. Wyróżnia ją także łatwość użytkowania oraz elegancki design.

 

 

Zastosowana w nowej lodówce szuflada o regulowanej temperaturze oferuje szeroki zakres temperatur (od –21 do 5 stopni Celsjusza) oraz pięć ustawień przechowywania różnorodnych produktów, takich jak wino, delikatesy, mięso i owoce morza, napoje czy mrożonki. Szuflady LG Lift and Go™ oraz w pełni regulowane półki w drzwiach dodatkowo zwiększają funkcjonalność lodówki, ułatwiając dostęp do przechowywanych artykułów spożywczych. Oddzielne szuflady zamrażarki zapewniają więcej miejsca do przechowywania mrożonek w niskiej, stabilnej temperaturze.

W nowym modelu zastosowano uniwersalne rozwiązanie Signature Fit™ Integrated Design, które pozwala zamontować drzwi w sposób tradycyjny, czyli wysunięty, lub zlicowany z otaczającymi lodówkę szafkami. Szuflady lodówki są idealnie zrównane ze standardową wysokością blatu, zapewniając elegancki design, który podnosi walory estetyczne kuchni. Lodówka LG z drzwiami typu French Door jest dostępna w wersji ze stali nierdzewnej oraz w wersji do zabudowy.

Dzięki podwójnemu kompresorowi i metalowemu wnętrzu ta pojemna lodówka zapewnia optymalne warunki do przechowywania wszelkiego rodzaju żywności. Model ten nie tylko minimalizuje wahania temperatury, dzięki czemu przechowywane produkty dłużej zachowują świeżość, ale został również wyróżniony certyfikatem ENERGY STAR®, potwierdzającym niskie zużycie energii elektrycznej. Co więcej, zastosowano w nim czynnik chłodniczy R600A (izobutan) o niższym potencjale tworzenia efektu cieplarnianego (GWP), aby zmniejszyć negatywny wpływ na środowisko bez utraty wydajności urządzenia.

Lodówka Signature Kitchen Suite wyróżnia się także wygodą użytkowania. Dzięki łączności Wi-Fi można nią łatwo zarządzać i zdalnie monitorować jej pracę za pomocą innych inteligentnych urządzeń. Co więcej, ThinQ Care, popularna funkcja proaktywnego serwisu klienta LG, oferuje użytkownikom pomocne wskazówki dotyczące konserwacji urządzenia, dzięki którym będzie ono działać optymalnie, oraz porady na temat potencjalnych problemów, zanim jeszcze wystąpią. Wygodę użytkowania dodatkowo zwiększają: podwójna kostkarka do lodu z systemem Craft Ice™, miękkie, a jednocześnie jasne oświetlenie LED, wbudowany dozownik wody z funkcją filtrowania, czytelne cyfrowe elementy obsługi, adaptacyjne odszraniane oraz tryby specjalne, w tym Ice Plus.

Prezentowana w tym tygodniu na targach KBIS lodówka Signature Kitchen Suite jest wyposażona w wielokrotnie nagradzane innowacje firmy LG, zapewniające jej wszechstronność, wyjątkową wydajność i stylowe wzornictwo. Cieszymy się, że w tym roku mogliśmy wziąć udział w KBIS, ponieważ na żywo to urządzenie robi jeszcze większe wrażenie – powiedział Lyu Jae-cheol, prezes LG Electronics Home Appliance & Air Solution Company.

Źródło: LG

Dodaj komentarz

Instagram