NOWOŚĆ! Szklane lampy w odcieniach brązu od 4concepts

Brąz – kwintesencja wyrafinowanej elegancji i dobrego smaku. Symbolizuje pragmatyzm i stabilizację, ocieplając wnętrze i wprowadzając do niego poczucie wyciszenia.

Marka 4concepts wychodzi naprzeciw koneserom ponadczasowego designu, wprowadzając na rynek 5 nowych modeli szklanych, ręcznie tworzonych lamp w jednym z najbardziej szlachetnych kolorów natury – czekoladowym brązie.

Dzięki inspiracji barwami otaczającego świata, linia Prestige poszerza się o dostępną już lampę podłogową w nowym kolorze – Sienę Brown oraz o całkiem nowe modele 4 lamp stołowych: korespondujących ze sobą – Malagi i Porto Chocolate oraz Madery i Santany Chocolate. Najnowsze produkty marki 4concepts stworzone zostały z myślą o tych domownikach, którzy pragną wprowadzić do wnętrza poczucie bezpieczeństwa i spokoju, niezależnie od stylu w którym zostaną wykorzystane.

Siena Brown

Dzięki nowej kolorystyce lampa podłogowa Siena Brown o wyjątkowo smukłej linii, dotychczas występująca w trzech, nowoczesnych kolorach, nabiera nowego, wyrafinowanego charakteru, który w połączeniu z umiejętnie dobranym abażurem, tworzy klasyczną propozycję dla miłośników ponadczasowych rozwiązań.

 

 

Malaga i Porto Brown

Zaprojektowane z myślą o wizualnym ociepleniu przestronnych wnętrz, Malaga Chocolate – szklana lampa stołowa o wyjątkowo dużym rozmiarze oraz Porto Chocolate – jej mniejszy odpowiednik, idealnie odnajdą się w przestrzeniach klasycznych, zdobiąc eleganckie salony, przytulne kuchnie czy sypialnie.

 

 

Madera i Santana

Z kolei Madera i Santana łączące w sobie prostą linię z klasycznym i ponadczasowym brązem, mogą stać się głównym elementem wnętrza nowoczesnego o najwyższej jakości materiałów, podkreślić charakter klasycznych salonów czy sypialni, jak i przełamać surowy charakter wnętrz w
stylu wabi-sabi czy japandi.

 

 

Każda ze szklanych lamp może występować w zestawieniu z dowolnym abażurem dostępnym w ofercie 4concepts, zarówno w wersji kubełkowej jak i walca – pionowego czy poziomego. Charakter nowych modeli możemy zmieniać również dzięki abażurom w kolorze czarnym, zielonym, złotym, beżowym, białym czy morelowym, jednak to właśnie wysokiej jakości 100%-owy len dodatkowo zbliża nas do natury. Ponadczasowy brąz perfekcyjnie współgrać będzie z innymi barwami natury – odcieniami żółci, czerni, beżu, zieleni czy nawet błękitu. Idealnie korespondować będzie również z materiałami naturalnymi takimi jak drewno czy metale szlachetne, wnosząc do wnętrza ciepło szczególnie pożądane w jesienno-zimowe wieczory.

 

Źródło: 4concepts

Dodaj komentarz

Instagram