Showroom BOZZA ze strefą marki ZAJC

13 października br. odbyło się oficjalne otwarcie showroomu BOZZA ze strefą ZAJC w Warszawie. To duże święto obu marek, które na 700 m2 powierzchni wspólnie prezentują najlepsze rozwiązania do łazienki, kuchni i nie tylko. Showroom projektu Adama Pulwickiego i zespołu pracowni PULVA to przede wszystkim miejsce inspiracji.

Miejsce inspiracji

Zarówno firmie BOZZA, jak i marce ZAJC zależało na tym, by zaprezentować się w Warszawie w wyjątkowy sposób. Stworzyć miejsce, w którym architekci wnętrz, wszyscy poszukujący materiałów wykończeniowych czy wysokiej klasy wyposażenia do domów i miejsc publicznych będą mogli znaleźć je w jednym miejscu. To przemyślana przestrzeń, która inspiruje i zapewnia doskonałe warunki do przeglądania, porównywania i selekcjonowania rozwiązań.

Dobra energia

– Drogi naszych firm połączył Adam Pulwicki. Szybko okazało się, że między nami przepływa dobra energia i mamy tę samą perspektywę patrzenia na design, dlatego w naturalny sposób połączyliśmy bliskie sobie światy w jednym showroomie – mówi Justyna Zajc, współwłaścicielka marki ZAJC. Podobnego zdania jest Jacek Dubiel, współwłaściciel BOZZA. Podkreśla, że obie firmy doskonale się uzupełniają, i że dla obu tak samo ważna jest jakość i otwartość polegająca na umiejętnym odczytaniu potrzeb rynku i wychodzeniu im naprzeciw. – Co prawda jesteśmy obecni w Warszawie już od lat i zajmujemy się wyposażaniem wielu inwestycji, ale wcześniej trudno było obcować z oferowanymi przez nas markami kompleksowo, spotkać się z naszymi koncepcjami estetycznymi i inspiracjami. Teraz można tego w pełni doświadczyć w naszym showroomie – komentuje Jacek Dubiel.

 

 

Design przede wszystkim

W nowym showroomie nie ma wielu gotowych podpowiedzi i wystylizowanych zestawów produktów. Przestrzeń ma ułatwiać wybór materiałów, urządzeń i rozwiązań w oparciu o wyselekcjonowane próbki płytek, tapet, winyli LVT, drewna oraz urządzeń wyeksponowanych w przejrzysty i harmonijny sposób. Znajdziemy tu produkty i kolekcje odpowiadające na estetyczne upodobania klienta, który poszukuje dobrej jakości i designu najwyższej próby. Na miejscu obejrzymy kolekcje armatury i ceramiki łazienkowej znakomitych włoskich marek. Znalazła się tu również jedna z najefektowniejszych kuchni ZAJC – z wyspą w całości wykończoną naturalnym kamieniem, modna garderoba-witryna oraz panele ścienne wykończone szlachetnymi fornirami.

Komfortowe miejsce pracy architektów

Nowy showroom to przede wszystkim przemyślana pod kątem funkcjonalnym wzorcownia. Ma pomagać dopasować elementy układanki tworzącej projekt wnętrza. Temu sprzyja czytelny podział showroomu na strefy. Jedną z nich jest specjalna przestrzeń pracy architektów wyposażona w wygodne stoły, przy których można stworzyć unikalny moodboard, spotkać się z klientem czy popracować nad projektem. W tym zawsze służą pomocą profesjonaliści z firm BOZZA i ZAJC.

 

 

Porządek, przestrzeń i cisza

Każdy element showroomu jest przemyślany. – Tworząc to miejsce skupiliśmy się na pokazaniu pewnej wizji. Chodziło o pomoc architektom w projektowaniu w oparciu o naprawdę jakościowy, głównie włoski design – mówi Jacek Dubiel. Architekt Adam Pulwicki tak streszcza wspólnie wypracowaną, a potem konsekwentnie zrealizowaną ideę tej przestrzeni – Każdy, kto wykańcza obecnie dom musi podjąć kilkaset decyzji w oparciu o nieskończone możliwości wyboru. Siłą rzeczy rośnie rola architekta wnętrz, który pomaga tego właściwego wyboru dokonać, a więc i miejsc stworzonych z myślą o ułatwianiu mu tej pracy. Zależało mi na zaprojektowaniu przestrzeni, w której panuje porządek i cisza. Stworzeniu idealnych warunków do tego, by łączyć ze sobą najlepszej próby materiały wykończeniowe. Wygodnie, bo w jednym miejscu, bez konieczności podróżowania po salonach i showroomach, tu po płytki, tam po panele. W Bozza spotykają się impresje estetyczne, pozwalające złożyć różne elementy w skończone dzieło.

Nieprzypadkowe otoczenie

Showroom mieści się na Dolnym Mokotowie, przy ulicy Józefa Piusa Dziekońskiego 3, co ciekawe wybitnego, polskiego architekta i konserwatora zabytków. Salon znalazł się w kompleksie „Moje miejsce” Echo Investment, które łączy funkcje mieszkalne, biurowe i usługowe. Jego projekt to dzieło pracowni JEMS Architekci.

Źródło: Bozza

Dodaj komentarz

Instagram