Zaspokój apetyt na barwny design z lodówką Samsung Bespoke i odbierz zwrot na konto

Żywe kolory, mocne akcenty i sprzęt AGD o nieszablonowym designie to jedne z wiodących trendów w urządzaniu kuchni. Dzięki swoim niezliczonym możliwościom personalizowane, modułowe lodówki Samsung z wymiennymi panelami frontowymi doskonale się w nie wpisują. To dobry moment na ich zakup, ponieważ teraz objęte są promocją ze zwrotem na konto.

Kuchnie posiadają różne oblicza. Miłośnicy odważnych i oryginalnych rozwiązań stawiają na wnętrza w jednej mocnej tonacji lub w kilku ze sobą kontrastujących. Zwolennicy klasyki ożywiają swoje monochromatyczne przestrzenie kolorowymi akcentami, inni eksperymentują z kolorami zarówno ścian, mebli, jak i ozdób. Niegdyś tylko białe lub szare AGD, teraz również bierze czynny udział w tej barwnej grze – wyjątkowym tego przykładem jest lodówka Samsung Bespoke.

 

 

Kolorowe rewolucje Bespoke

Projektując kolorową kuchnię warto postawić na oryginalny sprzęt AGD – najlepiej taki, który potrafi zmieniać się z czasem. Kreatywność i przemyślana aranżacja – to warunki konieczne dla udanej kolorowej kuchennej rewolucji. Lodówką, która spełni nasze oczekiwania i doskonale wkomponuje się w odnowione kuchenne wnętrze będzie Samsung Bespoke. Dlaczego? Ponieważ zaprojektujemy ją sami.

Szeroka oferta wariantów, w tym kolorów paneli zewnętrznych lodówki, materiałów wykończeniowych oraz ilości i rodzaju modułów, daje nam niemalże nieograniczone możliwości. Do wyboru mamy aż 16 wersji kolorystycznych paneli zewnętrznych, a wśród nich takie odcienie jak: elegancka brzoskwinia, kremowa lawenda czy ciemny granat. Dodatkowo, możemy wybrać materiał, z którego zostaną one wykonane – w ofercie znajduje się szkło satynowe, czyste szkło i metal. Co w przypadku, gdy znudzi nam się design lodówki lub zapragniemy odmienić wystrój kuchni? Wymieniając panele w łatwy i szybki sposób możemy poddać urządzenie metamorfozie i wprowadzić do wnętrza nowy kolor.

 

 

Glamour, loft czy nordic?

Smukłe linie personalizowanych lodówek Samsung Bespoke i ich nowoczesny design z charakterystycznymi płaskimi panelami frontowymi i uchwytami w formie podchwytów sprawiają, że urządzenia idealnie wkomponują się w kuchnie w każdym stylu, podkreślając ich indywidualny charakter.

Jeśli jesteś miłośnikiem nastrojowych, iluzorycznych i pełnych przepychu aranżacji w stylistyce glamour to ciekawy akcent w kuchni stanowiła będzie lodówka z panelami w odcieniu granatu, kontrastującym ze złotymi czy srebrnymi dodatkami. Odważniejsi, projektując lodówkę Bespoke w stylu glamour, mogą połączyć ze sobą panele w kilku barwach, np. brzoskwini, bieli i granatu. Do minimalistycznych loftowych kuchni doskonale pasować będzie urządzenie z białymi i czarnymi panelami. Taka klasyczna, czarno-biała kompozycja stanowić będzie nowoczesny akcent i doskonale komponować się z kuchennymi dodatkami w energetycznych kolorach. Z kolei jeśli zależy nam na przytulnym, naturalnym wnętrzu w stylu nordic, warto zdecydować się na kompozycję frontów w kilku różnych ciepłych odcieniach, np. lawendy, brzoskwini i bieli. Ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia.

 

 

Start promocji Samsung

Bez względu na to, jak i ile koloru postanowimy zaprosić do naszej kuchni, odpowiednio dobrane urządzenia AGD nadadzą wnętrzu eleganckiego sznytu, jednocześnie zapewniając najlepsze warunki do przechowywania żywności. Teraz, kupując wybraną lodówkę Samsung Bespoke z dodatkowym panelem frontowym, możesz otrzymać aż do 749 zł. zwrotu na konto.

Promocja trwa od 11 października do 21 listopada 2022 r. lub do wyczerpania puli zwrotów.

Źródło: Samsung

Dodaj komentarz

Instagram