Paradyż Classica of Dreams – kolekcje płytek inspirowane wizją domu marzeń

Ceramika Paradyż rozpoczyna rok od wdrożenia produktowego w marce Paradyż Classica. Nowe propozycje polskiego producenta to dziewięć wyjątkowych kolekcji płytek ceramicznych powstałych z myślą o zaaranżowaniu domu marzeń. Cztery pierwsze prezentowane nowości łączą w sobie zestawienie wzorów i kolorów zaczerpniętych wprost ze świata przyrody.

Składający się z dziewięciu kolekcji set marki Paradyż Classica of Dreams to połączenie tradycji przeplatającej się z nowoczesnością i powiew świeżości w tym segmencie. Ich wspólny mianownik stanowi wizja stworzenia domu marzeń. Nowo prezentowane produkty mają bowiem pomóc w urządzeniu przestrzeni sprzyjającej celebrowaniu codzienności, umacnianiu więzi z bliskimi czy obcowaniu z przyrodą.

 

 

Kolekcje Paradyż Classica of Dreams odpowiadają na potrzeby klienta, który bardziej niż dotychczas tęskni za naturą, miękkimi, organicznymi formami oraz kolorem w swoim otoczeniu. Wszystko po to, aby nasz dom stał się wymarzoną przestrzenią do życia, pracy i odpoczynku. W ostatnim czasie zauważamy nasilenie trendu „back to nature”. W myśl tej idei wracamy do życia w zgodzie ze sobą, w duchu slow life, myślimy o ekologii. Dlatego jednym z mocniej zaakcentowanych i eksponowanych motywów nowego setu jest natura. – powiedziała Aldona Chudzicka, dyrektor działu rozwoju produktu Ceramiki Paradyż.

 

 

W kolekcjach Sweet, Dream, Happiness oraz Ideal znajdziemy zarówno inspiracje egzotyką, światem orientu, jak i całą gamę delikatnych kolorów ziemi. Bogata paleta barw i dekorów gwarantuje ogromny wybór rozwiązań, odpowiadając na potrzeby klientów o różnych gustach. Z kolei uniwersalny format płytek 30×60 cm, pozwala na tworzenie prawdziwie oryginalnych zestawień i kompozycji.

 

 

Happiness – egzotyczna podróż

Kolekcja Happiness czerpie z egzotyki natury, którą podkreśla organiczny dekor. Wyraziste papugi na tle bujnej roślinności oraz liście palmy podkreślone błyszczącym tuszem przywodzą na myśl podróż na tropikalną wyspę. Efekt dopełniają płytki w kolorze morskiego turkusu, a także te przypominające piaszczystą plażę. Wszystkie te elementy świetnie korespondują też z dodatkami w kolorze zachodzącego słońca – przygaszony, ciepły róż sprawdzi się zatem w takiej aranżacji idealnie.

 

 

Dream – tajemniczy ogród

Równie imponująco prezentuje się kolekcja Dream, która stanowi urzeczywistnienie marzenia o zamianie domu w tajemniczy ogród. Obok klasycznych, nawiązujących do grafiki kamienia płytek w odcieniu szarości, znajdziemy tutaj także kafle, które dosłownie pokryją nasze ściany bujną roślinnością. Szklane inserta z motywem bluszczu czy panele ceramiczne z grafiką lilii wodnej, to rozwiązania, które wprowadzą do wnętrz pozytywną energię.

 

 

Sweet – spokój orientu

Wielbicielom nieco bardziej stosowanych propozycji, z całą pewnością przypadnie do gustu kolekcja Sweet, w której pierwsze skrzypce grają wyraziste motywy kwiatowe i patchwork, przypominający bogate tkaniny orientu. A to wszystko w kolorystyce napawającej spokojem i radością niczym po powrocie z wymarzonych wakacji: złamana biel, królewski błękit i szlachetna szarość. Co więcej, dzięki efektom specjalnym można nie tylko zobaczyć, ale również poczuć oryginalną fakturę płytek.

Ideal – balans idealny

Natomiast kolekcja Ideal to klasyka przełamana elementem dekoracyjnym w postaci uniwersalnego panelu szklanego z motywem złotych liści. Płytkę z grafiką drewna uzupełnia piękna tonalna mozaika w kształcie heksagonu, wykonana w technologii gresowej. Całość dopełni ciekawa struktura, która łączy klasykę z nowoczesnością.

Źródło: Ceramika Paradyż

Dodaj komentarz

Instagram