Przywitaj wiosnę…z pompą!

Ogródek działkowy to dla wielu osób świetna odskocznia od miejskiego zgiełku. Skrawek przestrzeni daje możliwość odpoczynku i relaksu wśród zieleni. Aby rośliny rosły i cieszyły nasze oczy konieczne jest ich regularne podlewanie. Zamiast korzystać z tradycyjnych metod, warto wypróbować nowość od Karcher. Pompę akumulatorową do beczek: BP 2.000-18 BARREL. Jest to doskonałe rozwiązanie, wszędzie tam, gdzie jest trudność z dostępem do sieci, jak często jest właśnie na działkach. Jednak nawet w przydomowym ogrodzie warto korzystać z tej wydajnej pompy! Dlaczego? Przekonajmy się!

Pompa do beczek BP 2.000-18 Barrel to świetne rozwiązanie dla ogrodów bez dostępu do sieci i wspaniała alternatywa dla znanej, poczciwej  konewki. Woda jest cennym zasobem, który musimy oszczędzać. W Polsce mamy do czynienia z pustynnieniem i suszą. Stąd korzystanie z wody z beczek i zbiorników to zalecane i przyjazne planecie jak i naszemu portfelowi  rozwiązanie. Dodatkowo, warto wspomnieć, że obecnie są możliwości uzyskania dotacji z środków publicznych na instalację przydomowego zbiornika na wodę opadową z dachu. Warto skorzystać z tej okazji – być oszczędnym i ekologicznym. A gdy już zamontujemy taki zbiornik doskonale sprawdzi się pompa bateryjna Karcher.

 

 

Pompa pasuje do każdego rodzaju beczek i zbiorników. Jest intuicyjna i prosta w obsłudze. I co ważne, jest nie tylko akumulatorowa, lecz jeszcze działa w ramach platformy bateryjnej. Co to znaczy? Tyle, że bateria, która ją zasila, pasuje też do całej, bogatej gamy narzędzi ogrodowych Karcher! Zasilimy nią na przykład: podkaszarkę, nożyce do trawy i krzewów, odkurzacz do liści, a nawet kosiarkę! Bez przewodu – bez kłopotu.

 

 

Dzięki przezroczystej osłonie akumulatora, użytkownik ma idealny podgląd stanu naładowania baterii. Podczas podlewania wodą z beczki wąż nie będzie się zaginał, dzięki prowadnicy węża. Dzięki niewielkim wymiarom lekka pompa może również być użytkowana w wąskich otworach beczek np. zbiorników IBC. Filtr wstępny zabezpiecza pompę przed zanieczyszczeniami zawartymi w wodzie.

Powitaj wiosnę z radością, i …z pompą!

 

Źródło: Kärcher

Dodaj komentarz

Instagram