Ogłaszamy, co będzie najmodniejsze w aranżacjach kuchni w 2022 roku. Wybierz zastawę, gadżety i akcesoria zgodne z trendami, zanim wszyscy będą je znali!

Futurism

Nietypowe kształty, ale też nowoczesne i przyjazne dla środowiska materiały – designerskie akcesoria kuchenne, o formach jakby zapożyczonych z przyszłości, to silny trend na 2022 rok.

 

 

Ancestral

Według raportu platformy Pinterest na 2022 rok, w poszukiwaniu kuchennych inspiracji będziemy częściej sięgać do tradycji. Wyszukiwanie trendu “ancestral”, czyli w dosłownym znaczeniu “rodowego” designu, doskonale to odzwierciedla. Klasyczna biała zastawa stołowa lub taka ozdobiona kwiatami, łączą klasykę z nowoczesnością, dlatego są one najlepszym sposobem na wprowadzenie do kuchni tego modnego trendu.

 

 

Black & Gold

To klasyczne zestawienie kolorystyczne, które w 2022 roku nabiera nowej, bardziej świeżej odmiany. Czarno-złote barwy pojawiają się teraz nie tylko na akcesoriach kuchennych, ale także na pięknej zastawie stołowej w restauracyjnym stylu.

 

 

Matt surface

W 2022 częściej będziemy stawiać na stole zastawę stołową pokrytą matowym szkliwem. Jest minimalistyczna i pięknie się prezentuje – doda aranżacji elegancji!

 

 

Marble & Wood

Marmur i drewno zyskują na popularności od wielu sezonów. W nowym roku będziemy je ze sobą zestawiać! Akcesoria wykonane z różniących się barwą i fakturą materiałów będą świetnym uzupełnieniem kuchni i jadalni w różnych stylach.   

 

 

Walk-in pantry

Powrót do korzeni i koncentracja na bardziej ekologicznym stylu życia w 2022 roku przejawią się również dbałością o przechowywanie zapasów żywności. Przemyślane aranżacje spiżarni lub kuchennych szafek ułatwią przeznaczone do tych celów akcesoria i pojemniki.

 

Źródło: Westwing

Dodaj komentarz

Instagram