Twój piękny ogród rano i wieczorem – poznaj triki stylistek WestwingNow.pl

Przygotuj swój ogród na nadchodzący, słoneczny sezon. Dziś stylistki WestwingNow.pl zdradzają triki, które warto wprowadzić do tegorocznych ogrodów, by móc cieszyć się piękną i praktyczną przestrzenią na świeżym powietrzu! 

#Krok 1: Wybierz naturalne meble

Najlepsza aranżacja to taka, która jest dopasowana do otoczenia. Ogród to miejsce kontaktu z naturą, dlatego idealnie pasować do niego będą meble, które zostały wykonane z organicznych materiałów, czyli drewna i rattanu.

#Krok 2: Kieruj się zasadą „more is more”

Do relaksu w ogrodzie potrzebujesz nie tylko wygodnych mebli, ale także poczucia, że niczego Ci w nim nie brakuje. W tej roli świetnie sprawdzą się wszelkie dodatki, które budują przestrzeń. Latarenki i lampy, kosze na drobiazgi, konewki to praktyczne, ale i piękne akcesoria, które przy okazji zdobią ogród!

 


#Krok 3: Zadbaj o przytulność

Tekstylia do użytku zewnętrznego to jedne z najpopularniejszych ogrodowych dodatków od kilku sezonów. Nic dziwnego – tak samo jak we wnętrzu, tak i w ogrodzie tworzą przytulny klimat.

 


#Krok 4: Roślin nigdy dość!

Wyposaż swój ogród w donice, stojaki i inne produkty do wyeksponowania roślin, a potem ciesz się zieloną oazą! Nie masz ręki do kwiatów, a chcesz otaczać się roślinami w ogrodzie? To możliwe! Wybierz sztuczne modele, które nie wymagają tyle troski, a wciąż zachwycają pięknym wyglądem.

 

Źródło: WestwingNow.pl

Dodaj komentarz

Instagram