Wielkanocne dekoracje i ozdoby proponowane przez Empik

Przygotowania do świąt wielkanocnych pora rozpocząć! Już teraz warto zaplanować, jakie dekoracje wypełnią wnętrze i umilą wspólne świętowanie z bliskimi, aby cieszyć się tą wyjątkową atmosferą jak najdłużej.

Porcelanowe ozdoby w kształcie pisanek, drewniane zające czy dekoracyjne stroiki? W tym roku hitem są pastelowe dodatki z elementami złota, a także pluszowe figurki. Zainspiruj się propozycjami od Empiku i przygotuj swój dom na święta!

 

 

Barwne dodatki

Zbliżająca się Wielkanoc to okazja do wprowadzenia świeżości i koloru w aranżacjach – im bardziej barwne dodatki, tym więcej radości pojawi się we wnętrzu. Wiosennego charakteru dodadzą kolorowe porcelanowe pisanki, które będą doskonałą ozdobą świątecznego stołu. Wieniec wiklinowy z pastelowymi kwiatami może efektownie udekorować drzwi, z kolei drewniane figurki kurek oraz baranków sprawdzą się jako ozdoba koszyczka. Hitem są również pluszowe zające, które skradną serca najmłodszych. Ciekawym dodatkiem będą także świeczki – z zabawnym motywem zajączka lub te w kształcie jajek ułożone na dekoracyjnej wytłoczce.

 

 

Źródło: Empik

Dodaj komentarz

Instagram