Braun Silk-épil 9 Flex

Poczucie piękna i własnej wartości jest bardzo ważne. Sprzyja zdrowiu, dobremu samopoczuciu i zadowoleniu z życia. Dlatego warto o siebie dbać i pielęgnować. Ciekawą propozycją jest Braun Silk-épil 9 Flex.

Każda kobieta lubi być zadbana, niezależnie czy tegoroczny urlop spędzi na bajecznej wyspie w tropikach czy we własnym ogrodzie. Liczy się przede wszystkim wewnętrzna akceptacja siebie i poczucie własnej wartości. Szczególnie teraz pragniemy prostych, ale skutecznych rozwiązań, które możemy dopasować do własnych potrzeb. Po co więc kupować kilka różnych urządzeń do pielęgnacji, które później będą leżały zapomniane w szufladzie, jeżeli można zdecydować się na jedno, ale wielozadaniowe?

Braun Silk-épil 9 Flex

Takim wielozadaniowym urządzenie jest Braun Silk-épil 9 Flex, które może służyć do pielęgnacji całego ciała. Zestaw jest bardzo bogaty. Zawiera pierwszy na świecie depilator z całkowicie elastyczną głowicą i różnymi wymiennymi nasadkami, w tym do golenia, szczoteczkę do masażu i peelingu całego ciała, a także zestaw pielęgnacyjny do twarzy, za pomocą którego można oczyszczać skórę, robić peeling, masaż, a nawet aplikować kosmetyki. Urządzeń można używać zarówno na mokro jak i sucho. Całość zapakowana jest w eleganckie etui.

 

 

Pierwszy depilator z całkowicie elastyczną głowicą

Urządzenie ma wygodny i ergonomiczny uchwyt z antypoślizgową powłoką. Dobrze leży w dłoni. Natomiast rewolucją jest zastosowanie elastycznej głowicy. Rozwiązanie wydaje się proste, ale jakże skuteczne i ułatwiające pielęgnację. Dzięki niemu, urządzenie bez problemu utrzymuje kontakt ze skórą i płynnie dopasowuje się do konturów ciała. Depilacja nawet najtrudniejszych obszarów, jak np. kolano, jest szybka, wydajna i wygodna. Co ważne, Braun Silk-épil 9 Flex jest w 100% wodoodporny. Można go więc używać zarówno na sucho jak i podczas kąpieli w wannie lub pod prysznicem. Tę zaletę na pewno docenią kobiety ze skórą wrażliwą.

Zastosowano w nim również technologię SensoSmart™ . Oznacza to, że urządzenie sygnalizuje, gdy ucisk depilatora na skórę jest zbyt mocny, natomiast zastosowanie technologii MicroGrip zapewnia precyzyjną depilację dokładniejszą niż wosk. 40 pęset wyłapuje włoski, wielkości ziarnka piasku, nawet o długości 0,5 mm – zapewniając gładką skórę przez długie tygodnie.

 

 

Wymienne nasadki Braun Silk-épil 9 Flex

Widoczna na zdjęciu poniżej nasadka z rolkami masującymi powoduje, że depilacja nie jest bolesna. Jej stosowanie polecane jest szczególnie osobom o wrażliwej skórze.

 

 

Urządzenie wyposażone jest również w kilka innych nasadek widocznych na zdjęciu poniżej: do kontaktu ze skórą i dokładnej depilacji (to ta na górze po prawej), do usuwania włosków z twarzy (dolna po prawej) oraz goląca. Ta ostatnia posiada dwa trymery.

 

 

Szczoteczka do masażu ciała

Wspaniałym urządzeniem dołączonym do zestawu jest szczoteczka wraz z adapterem do masażu całego ciała. Można ją używać nie tylko przed zabiegiem depilacji, ale także do codziennej pielęgnacji. Takie masaże są bardzo ważne. Dzięki nim skóra staje się lepiej ukrwiona, nabiera ładnego koloru i jest gładka, ponieważ podczas masażu złuszcza się stary naskórek i odsłania nowy. Braun Silk-épil 9 Flex jest całkowicie wodoodporny, dlatego taki masaż najlepiej wykonywać na mokro podczas kąpieli. Świetne rozwiązanie. Wykonuję go codziennie i muszę przyznać, że już widoczne są efekty.

 

 

 

Pielęgnacja twarzy z Braun Face

Mój zestaw zawiera również Braun Face – urządzenie do pielęgnacji skóry twarzy, do którego dołączone są wymienne końcówki. Są wśród nich trzy szczoteczki do oczyszczania, masażu i peelingu twarzy. Stosujemy je w zależności od preferencji, z mydłem, środkiem do demakijażu, mleczkiem lub wodą. Najbardziej delikatna i miękka jest różowa. Można też wykonać bardziej intensywny masaż białą szczoteczką, natomiast biało-niebieska ma dwa różne rodzaje włosia i służy do peelingu.

 

 

 

 

Gąbeczka do aplikacji kosmetyków

Ciekawą propozycją jest wymienna końcówka zawierająca gąbeczkę. Służy ona do aplikacji kosmetyku. Dzięki niej można nakładać krem, maseczkę, a nawet podkład pod makijaż. Co więcej, delikatne wibracje urządzenia powodują masaż skóry i kosmetyk lepiej wchłania się. Po zakończonym zabiegu pielęgnacyjnym, odczepiamy końcówkę i myjemy ją pod bieżącą wodą ze środkiem myjącym.

 

 

Podsumowanie

Braun Silk-épil 9 Flex to kompletny zestaw do pielęgnacji ciała i twarzy. Dzięki różnorodnym, wymiennym końcówkom, można go wykorzystać w różnorodny sposób. Depilator jest dobrze wyprofilowany, a elastyczna głowica zapewnia stały kontakt ze skórą. Urządzenie jest niezwykle skuteczne. Bardzo zadowolona jestem z masażera. I co ważne – Braun Silk-épil 9 Flex jest wodoodporny, a więc można go używać podczas kąpieli. Braun Face z kolei zapewnia doskonałą pielęgnację twarzy, dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Urządzenia są proste i wygodne w obsłudze oraz łatwe w utrzymaniu w czystości. Poza tym wyglądają naprawdę atrakcyjnie. Cieszę się, że producent zadbał także o eleganckie etui, które pomieści wszystkie elementy zestawu.

 

 

Więcej informacji na temat urządzenia znajdziecie tutaj

Tekst i zdjęcia M. Ćwikła

Dodaj komentarz

Instagram