Jadalnia pod chmurką

Latem o wiele milej zjeść posiłek w ogrodzie. Odgłosy przyrody działają kojąco i wyciszająco. Poczujmy zapachy kwiatów, wsłuchajmy się w śpiew ptaków, szum traw, szemrzący strumień. Cieszmy się chwilą i wyśmienitymi daniami.

Domową jadalnię pod chmurką można zorganizować zarówno na tarasie, na trawie wśród drzew, jak i na balkonie. Możemy zaaranżować tak dużą, jaką dysponujemy przestrzenią. Najważniejszy w niej jest stół i wygodne krzesła, a resztę wystroju dopełni przyroda.

Propozycje mebli ogrodowych w galerii:

  • Meble marki Dedon. Stół WA z tekowym blatem i aluminiowymi nogami, projekt Toana Nguyena. Wymiary 100x200 cm, 100x250 cm lub 100x100 cm. Krzesła z kolekcji Aiir. www.sf96.pl

Modne meble

W tym sezonie modne są proste, oszczędne w formie meble. Nieustająco królują te wykonane z naturalnego drewna – wpisują się w każdy styl. Ładnie prezentują się także krzesła z polipropylenu – są wygodne, trwałe i dostępne w wielu interesujących kolorach. Przed zakupem warto się zastanowić czy nowe meble mają wtopić się w otoczenie czy raczej z nim kontrastować. Ciekawy efekt można uzyskać zestawiając obok siebie takie same krzesła, ale w różnych kolorach. Przede wszystkim muszą być jednak wygodne i stabilne. Meble ogrodowe narażone są na deszcz, wysoką temperaturę, wiatr. Muszą więc być odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Dodatkowym atutem będzie możliwość ich złożenia, bądź ustawienia krzeseł jedno na drugim. Meble powinny być także łatwe w utrzymaniu czystości i konserwacji, aby nie generowały dodatkowych obowiązków.

Tekst M. Ćwikła, zdjęcia serwisy prasowe firm

Dodaj komentarz

Instagram