„TUBĄDZIN ARENA DESIGN – ZERO WASTE” W EUROPIE ŚRODKOWEJ I WSCHODNIEJ

Po sukcesach „Tubądzin Arena Design – wellbeing” w 2019 r. na Ukrainie i na Węgrzech, firma postanowiła poszerzyć swoje działania na kolejnych rynkach eksportowych. Do udziału w tegorocznej edycji zaproszono, oprócz biur węgierskich i ukraińskich, najlepsze biura projektowe i architektów z Mołdawii i Rosji.

Ceramika Tubądzin od wielu lat stawia na współpracę z architektami – są oni nie tylko partnerami biznesowymi, ale też kreatywną inspiracją. Ideą edycji programu realizowanego z zagranicznymi partnerami w 2020 r. jest hasło „zero waste” czyli praca z architektami nad nowym podejściem do korzystania z zasobów podczas pracy przy tworzeniu obiektów, przestrzeni czy produktów, które służyć mogą odbiorcom przez długie lata. Program Tubądzin Arena Design skupia się w tym roku na zmianach zachodzących w życiu nie tylko człowieka, ale też pokoleń. Z tej szerokiej i długotrwałej perspektywy przygląda się odpowiedzialności architekta związanej ze zrównoważonym planowaniem przestrzeni oraz obiektów – zarówno prywatnych, jak i użyteczności publicznej.

Partnerami wydarzenia na Ukrainie  jest Biuro Architektoniczne i Projektowe Agencja Zdorenko. Patronatem i wsparciem objął je także najważniejszy magazyn wnętrzarski  – Prima Interior.

Pierwsze z wydarzeń z serii „Tubądzin Arena Design – zero waste” otworzył we Lwowie 23.01.2020 wiceprezes zarządu Grupy Tubądzin, Amadeusz Kowalski, który zwrócił uwagę na to z jaką świadomością Tubądzin podchodzi do swojej działalności, której celem jest nie tylko dostarczanie pięknych produktów, ale też brak marnotrawstwa, ciągle ulepszane, najnowocześniejsze.

„Energia, która pojawiła się na pierwszych spotkaniach we Lwowie i Dnieprze pozwala nam wierzyć, że nasz program jest potrzebny nie tylko pod kątem dbania o planetę i odpowiedzialnego projektowania, ale także zapotrzebowania na te tematy. Już po dwóch spotkaniach z ukraińskimi architektami widzimy wielką wartość wspólnych rozmów o zrównoważonym projektowaniu na rzecz zarówno ludzi, jak i środowiska. Frekwencja w tych dwóch miastach przerosła nasze oczekiwania, a na sali zobaczyliśmy najlepsze lokalne biura architektoniczne” – mówi Ewa Kryszkiewicz, Development and Cooperation with Architects Manager, pomysłodawczyni Tubądzin Arena Design.

Oprócz paneli dyskusyjnych moderowanych przez Ewę Kryszkiewicz, uczestnicy spotkań ilustrują swoje pomysły kreatywnymi moodboardami, wykonanymi w trakcie Tubądzin Arena Design. Mają one na celu wzajemne inspiracje i dzielenie się widzą, a najlepsze z nich mogą liczyć na wsparcie i promocję produktów firmy Tubądzin

Dzięki zaangażowaniu i świadomym rynkowo działaniom przedstawicieli handlowych firma zbudowała na rynku ukraińskim silne relacje z architektami, owocujące zaufaniem i ścisłą współpracą. Tubądzin jest na Ukrainie bardzo znaną i cenioną marką w branży płytek ceramicznych. W dotychczasowych panelach w 2019 i 2020 r. wzięło już  udział ponad 800 architektów i przedstawicieli branży – z Ukrainy i spoza niej. Spotkania w Rosji, na Ukrainie i Węgrzech dodatkowo wzmocnią prestiż i obecność marki na rynkach wschodnich.

Planowane spotkania „Tubądzin Arena Design – zero waste” w 2020 r.:

  • 19.02.20. Kijów (Ukraina)
  • 5.03. Kiszyniów (Mołdawia)
  • 26.03. Kaliningrad (Rosja)
  • 12.03 Charków (Ukraina)
  • 2.04.20 Budapeszt (Węgry)
  • 9.04.20 Odessa (Ukraina)

Źródło: serwis prasowy Tubądzin

Dodaj komentarz

Instagram